elenco Aziende - HOME PAGE -

PIKANTNE KOLOR
< EMSIBETH BACK

Ton na Tone - Hair - EMSIBETH


PIKANTNE KOLOR
Semi permanentnych farbach do włosów bez amoniaku i kwasu pH


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
PIKANTNE KOLOR
Semi permanentnych farbach do włosów bez amoniaku i kwasu pH

Pó stały kosmetyczny kolor bez amoniaku i bez utleniaczy z baobabu oleju i żel z alg czerwonych. Zapewnia długą żywotność ultra jasny kolory włosy stają się zdrowsze i chronione. PIKANTNE kolor to kolor idealny pH kwasu do włosów farbowanych jest bielone lub naturalnych. Lśniące włosy i tworzy wibrujący kolory idealnie nadaje się do barwienia włosów lub stworzyć kolorystyką szczegóły. Myjnie do 15. Kwaśne pH zamyka łuski, dzięki czemu włókna włosów do odbijania światła. Kolor system oparty jest na zasadach fizyki poprzez przyciąganie magnetyczne: cząstki są przyciągane do dodatnio naładowaną barwników (+) (-) gwarantując doskonałe włosów kolor wyniki.

odcienie: 13 różne odcienie wszystkich mieszalny zaspokoić każdą potrzebę kolor: żółty COPACABANA; CZERWONY PLAYA FLAMENCO; BLUE SHARK BAY; POMARAŃCZOWY COSTA DEL SOL; WAIKIKI ZIELEŃ; FIOLETOWY VENICE BEACH; FUKSJA MAYA BAY; TURKUS COSTA SMERALDA. PORTOFINO BIAŁY; SPECJALNE białe PORTO FINO (to ostatnie jest specjalnym kolorując: przez zmieszanie go z innymi kolorami kolorów pastelowych odcieni można uzyskać ostro o różnym natężeniu).

sposób użycia: szampon i Osusz włosy ręcznikiem 'ostry kolor można zastosować pędzlem przy użyciu rękawic, uważając, aby nie poplamić skórę 10 do 15 minut' kursują w zależności od intensywności pożądany kolor. Czy nie sprawiają żadnych końcowego płukania 'szampon po r. emulgowania ciepłą wodą przez kilka minut aż woda biegnie jasne.

opakowania: butelki 125 ml.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy