elenco Aziende - HOME PAGE -

VOILA COLOR KULT
< INTERCOSMO BACK

Ton na Tone - Hair - INTERCOSMO


VOILA COLOR KULT
Voila COLOR KULT
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 89240 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

VOILA COLOR KULT
Voila COLOR KULT

COLOR KULT jestnowy kolor 3 - w-1, nawilża i rozjaśnia.
• Kolor w ciągu trzech minut. Trzy minuty wystarczą, aby uzyskać żywe kolory bez amoniaku i utleniaczy. Jest idealny do ładowania i zintensyfikować odbicia włosów farbowanych i maskować wczesne białe włosy. Następnie zwiększając czas ekspozycji od 3 do 5-6 minut, można uzyskać bardziej intensywny kolor. Może być stosowany zarówno na kolorowym włosy po każdym szamponem, aby pomóc utrzymać jasny kolor, który na rozjaśnionych włosach się akcentować odcieni.
• hydraty w 3 minuty. KOLOR KULT jest w stanie dać witalności włosów i ochrony w dzięki CHS, Color Hydrating System, kompleks składników aktywnych składający się z pochodnych kwasów owocowych i element pochodzenia roślinnego.
• oświecić w 3 minuty.
Shades Zakres kolorów obejmuje 13 odcieni kolorów :VOILA 044 MIEDŹ COLOR KULT Szczególnie nadaje się do utrzymania i ożywić barwę światła wykonane z nowej serii voila MIEDZI glace, jest szczególnie, idealny do ładowania ciemne odcienie 4 i 6
okno : 240 ml butelka z góry na dół

minisize COLOR KULT
Twój zabrać kolor
Po powrocie z wypoczynkuwłosy matowe, bez życia i wyblakłe : dbać o kolorze po wakacyjnym sąminisize VOILA COLOR KULT,prawdziwy koncentrat koloru i połysku w doskonałej kolorystyce, nawet w domu. Nowe odcienie zostały wzbogacone o innowacyjny kompleks NataspHere4, który umożliwia lepszą penetrację /> okno : worki z dozownika 30 ml opakowanie 12 szt.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy