elenco Aziende - HOME PAGE -

Epicéa COLOR
< L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL BACK

Ton na Tone - Hair - L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL


EPICéA COLOR
Przygotowanie ekstraktów farbowania wzmacnianie Epicéa
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 138955 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
Epicéa COLOR
Przygotowanie ekstraktów farbowania wzmacnianie Epicéa

jestkolor, który stanowi idealne połączenie Przyrody i Techniki. Epicéa kolor daje włosów refleksy świetlne intensywne i długotrwałe (do 12) i szampony wyjątkową żywotność. Epicéa COLOR składa się z dwóch elementów: podstawy i kolor Wzmacniający ekstrakt, który należy zmieszać z wodą. Wynik jestprawdziwy - farbowanie leczenia włosów.
Odcienie INTENSE GOLDEN, ZŁOTA MIEDŹ BRĄZOWY Glace, miedź, miedź, mahoń, mahoń HOT, intensywny czerwony, ciemnoczerwony, SKRZYPCE.

Sposób użycia: Epicéa COLOR stosuje tutaj:
- Naturalne włosy /> .-. Kolorowe włosy
-. Przestawianie włosy

Nałożyć na osuszone ręcznikiem włosy. Wybierz preferowaną aplikację Technika (grzebień, szczotka, palce...), aby znaleźć produkt, aby uniknąć zbyt dużego kontaktu z głowy. Wymieszać mandarynki (60 ml) z podstawy + Wzmacniający 2 miarki szczebla ekstraktów Kolor + 40 ml gorącej wody, aż do uzyskania jednorodnej śmietany. Czas 15 minut w pokrywie pod wpływem temperatury. Jeśli chcesz mniej intensywną refleksję, czy pracujesz na włosy po trwałej ondulacji, skracając czas ekspozycji do 10 minut. Aby rozjaśnić odbicia, lub w przypadku naturalnych zasad jasnych, możesz po prostu mieszać gałką kolor Wzmacniający ekstrakt z mandarynki Base. Po instalacji, dodać trochę ciepłej wody i emulgowania z opieki. Dokładnie spłukać.
okno : wzmacnianie BASE : 250ml Cream tube (4 wnioski). WYCIĄG Z KOLOR :. Proszek w 40 gram słoik (8 wniosków)

EPIC kolor - Czarny dół
Kolor tła Épicea COLOR zastępuje wodę do wytwarzania mieszaniny. Wybierz odcień najbliżej naturalnego podstawie klienta i stosować na włosy oraz rozproszonego. Zaleca się dobrze na włosy lub po trwałej, że wybór lżejszym tonie. Może maskować do 30% siwych włosów.
Shades PODSTAWY CLEAR, MEDIUM zasady, to zasady ciemno.
Sposób użycia : Nałożyć na osuszone ręcznikiem włosy. Wybierz preferowaną aplikację Technika (grzebień, szczotka...) odbywa się ten produkt bezpośrednio na skórę głowy. Wymieszaćmandarynka (60 ml. Około) zasady Wzmacniający z ilości ekstraktu KOLOR, że waha się od 1 do 3 miarek i 40 ml FUNDUSZU koloru. Nosić rękawice.
okno : 125 ml butelka .

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy