elenco Aziende - HOME PAGE -

STYLIZACJA JOC CARE LINE
< BAREX BACK

Włosy żel i wykończenie - BAREX


STYLIZACJA JOC CARE LINE
STYLIZACJA JOC CARE LINEA
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 69987 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

STYLIZACJA JOC CARE LINE
STYLIZACJA JOC CARE LINEA

kompletną linię stylizacji i pielęgnacji włosów wykończeniowy, który łączy możliwość definiowania, kształt, kształt i dostosować każdy rodzaj fryzury. Linia składa się z produktów wzbogaconych o niezwykle wszechstronnych składników aktywnych, które dają ochronę, głośności i przytrzymaj.

FIXING SPRAY STRONG
Lakier do włosów do stosowania profesjonalnego stylizacji zapewnienia stałej objętości i pożądaną szczelność. Daje wsparcie naturalnej zagnieceń eliminacji włosów frizz spowodowane przez wilgoć. Główne składniki aktywne : Panthenol : zatrzymuje wilgoć uniemożliwia wysuszenie i kruchość włosów. Filtrować U.V. :.
Działanie ochronneOpakowanie : butelka 500 ml

rzucamy stylizacji - naturalny trzymać i objętości - objętość i silny chwyt
Stałe i daje objętościfryzury daje wyjątkową elastyczny chwyt i eliminuje ładunki elektrostatyczne. Wpłać i wspierać organizm do włosów bez obciążania, dzięki czemu jasne i pokrywając je folią ochronną. Nie klei się i nie pozostawia żadnych pozostałości.
Trzymać i objętość naturalny jest idealny do suszenia darmo. Mocną pozycję i wielkość jest idealna dla najbardziej kreatywnych i wymyślnych fryzur. Najważniejsze składniki aktywne : polimery kondycjonujące :. Dać substancję, ciała i objętość włosów bez obciążania
Opakowanie : butelki 350 ml

MIRROR SHINE natychmiastowy sprayu
Polerowanie działania natrysku leczenia, aby włosy i jasny jedwab w dotyku. Poprawia odbicie włosów i wzmacnia blask produktów mocujących. Idealny do nudnego i martwe włosy. Nie napowietrznych. Najważniejsze składniki aktywne : kompleks roślinny (drzewo sandałowe, Philodendron, jęczmień). Nawilżające, rozjaśniające i odbudowy
Opakowanie : butelka 300 ml

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy