elenco Aziende - HOME PAGE -

LOGO
< BRELIL PROFESSIONAL BACK

Włosy żel i wykończenie - BRELIL PROFESSIONAL


LOGO
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 75456 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

LOGO
stylizacja

Line i wykończenie z 18 pozycji podzielonych na 3 obszary zastosowania:. koncepcji stylizacji, wykończenia i koncepcja koncepcji wolnego

OKREŚLENIE WAX ​​
Wosk idealny definicja uwolnić swoją kreatywność na wszystkich długościach.
Słoik 100 ml.

texturizzante CREAM
Krem do zwiększenia każdy rodzaj tekstury i długości. Stylizować i stwarza doskonałe separacji i daje połysk.
Słoik 100 ml.

GUMA FIBRE
Usprawnione i elastyczna guma pasuje do wszystkich długościach i faktur. Stosowany na mokre włosy są idealne do teksturowania, a na suche włosy definiuje i rozdziela.
Słoik 100 ml.

MODELOWANIE PASTY
Pasta szczególnie nadaje się do średnio - krótkie włosy. To kształtuje doskonale pasmo po paśmie, tworzy separacje części, co daje naturalny efekt.
Słoik 100 ml.

GEL STRONG
Utrwalenie żel mocny, idealny do krótkich włosów. Daje wsparcie i strukturę do wszystkich stylów, tworząc genialny wet look. 200 ml butelka.

OIL NON OIL
Zapalniczek, nadaje się do włosów naturalnych i suche włosy. Mocowanie zapewniamiękkie i naturalne, unikając suszenia włosów.
200 ml butelka.

VOLUME CREAM
Jasnokremowej do wszystkich typów włosów, idealny do uzyskania efektu regulacji głośności. Dodaje wilgoci, stałe i przywraca równowagę porów na całej długości.
150 ml butelka.

Gelee SMOOTHING
Gelee nadaje się do prostowania kręcone włosy, kręcone i kędzierzawe, zmniejszenie oddziaływania elektryczności statycznej. Dodaje wilgoci, stałe i przywraca równowagę porów na całej długości.
150 ml butelka.

Definitorem loki
Krem idealny do wzmocnienia kręcone włosy, naturalne lub sztuczne. Zapewnia definicji, siłę i elastyczność przy ustalaniu loki je cicho. Przywraca równowagę porowatość na całej długości.
150 ml butelka.

SILKY FLUID
Lżejszy płyn jest idealny do wszystkich rodzajów włosów. Nawilża i nadaje połysk i jedwabistość ekstremalne bez ważenia włosy.
60 ml.

SPRAY POŁYSK
Spray ultra -fine, błyszczące włosy nudne i bez życia, wzmocnienie koloru. Wpłać dodatkowy połysk bez obciążania włosów i namaszczać.
Butelka 200 ml.

MOUSSE VOLUME EXECUTIVE
Mousse specyfikacji kierunkowe do tworzenia woluminu na korzeniach. To nadaje kształt i wsparcie z niewidzialnego mocowania.
Butelka 200 ml.

MOUSSE STARA
Mus w normalnym utrwaleniu daje grubość, puszystość i wsparcie dla wszystkich fryzur. Modelu w sposób naturalny, bez żadnych pozostałości.
Butelka 200 ml.

MOUSSE STRONG
Mus silnego zawieszone, daje grubość, puszystość i wsparcie dla wszystkich fryzur. Modelować w sposób naturalny, bez żadnych pozostałości. Butelka 300 ml.

ECO STARA SPRAY
Spray Brak gazu w normalnej utrwalenia, stałe i daje objętość bez obciążania włosów. Wysycha szybko i łatwo usunąć za pomocą szczotki.
Butelka 300 ml.

SPRAY STRONG EKOLOGICZNE
Spray Brak gazu w silnym utrwaleniu stałe i daje objętości bez obciążania włosów. Wysycha szybko i łatwo usunąć za pomocą szczotki.
Butelka 300 ml.

STARA SPRAY
Spray do normalnego mocowania, zapewnia skuteczne uszczelnienie i długotrwałe. Nie ważą włosy dając naturalną fryzurę. Usuwa łatwo za pomocą kilku pociągnięć pędzla i nie pozostawia żadnych pozostałości.
Butelka 300 ml.

SPRAY STRONG
Spray silne mocowanie, zapewnia skuteczne uszczelnienie i długotrwałe. Nie ważą włosy dając naturalną fryzurę. Usuwa łatwo za pomocą kilku pociągnięć pędzla i nie pozostawia żadnych pozostałości.
Butelka 300 ml.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy