INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


TAC'TIL
TAC'TIL - FAUVERT PROFESSIONNEL - Włosy żel i wykończenie

Rate this product:


0 click

TAC'TIL
FAUVERT PROFESSIONNEL - Włosy żel i wykończenie


TAC'TIL

• SERWIS VOLUME / RICCI

VOLUM'TIL - płyn PLUMPING
Ułatwia coiffage, zapewniając doskonałą kontrolę i bardzo lekką konsystencję. To daje objętość i pozostawia włosy lśniące, jedwabiste i miękkie. To pozwala nadać włosom pożądaną objętość podczas szczotkowania.

LOOP - kręcone sprayu
Kontrola i definiuje loki, eliminuje skwierczeć. Jest odporny na wilgoć. Zapewnia naturalny chwyt i elastyczne. Włosy są lśniące i miękkie loki i toniki. Na maksymalny efekt loki, rozpylać na suche włosy lub suszone.

TAC'CURL - wzmacniacz urwis śmietaną
Definiuje loki przynoszą teksturę i połysk włosów. Doma kręcone włosy i przekształca je w miękkie loki i błyszczące.

• SERWIS SMOOTHING

HOT'TIL - termalne serum ochronne do szczotkowania
Do korzystania z suszarki do włosów, uczulonego pokładzie lub przez colorazioni.Grazietermo - ochronny kompleks witamin i chroni włosy przed wysoką temperaturą, szczotkowanie ułatwia i promuje blask koloru.

• SERWIS GLOSS

FLASH - spray połysk
To odparowuje ostateczny szlif sull'acconciatura daje wyjątkową jasność. Nie tłuszczu. Chroni przed zewnętrznymi dzięki swojej agresji kompleks witaminy zdjęć wzbogacone patrona i zapobiega odwodnieniu. Od sprayu do lekkich dotknięć na 25-30 cm od włosów.

STRASS'TIL - połysk mgły
Jego formuła wzbogacona o olej z kameliisłodkości drzwi filtr UV i blask koloru włosów. Spryskać cienką warstwę na 30 cm od włosów.

• Mocowanie usługi

ULTIMATE - haze silne utrwalenie
Tworzą połysk folii i stałe stałe. Dla maksymalnego efektu utrwalaczem, rozpylać na suche włosy i wysuszyć. Nie rozpylać w kierunku płomienia lub rozgrzanych materiałów.

TAC'FORM - Ultra Spray utrwalający
Zapewnia dodatkową silną fryzurę trzymać bez suszenia lub usunąć jasność włosów. Zawiera filtr przeciwsłoneczny zdjęcie opiekuna. Spray lokalnie rzeźbione fryzurę palcami lub 30 cali do ostatecznego ustalenia po zakończeniu fryzjerstwa.

STRUCT'IL - żel fryzura - prowadzenie extraforte
Idealne do cięcia griffage maszerowali. Określające i ustalające ruchy dające połysk włosów i naturalność. Pozwala na pracę w ruchu ulga włosy. Nadaje się do wszystkich długości, długotrwałe.

TAC'GEL - bardzo mocny żel
Bardzo mocny efekt winylu, montażowe i z maksymalną jasnością. Rzeźbi włosy. Ruchy drukowania dla ekstremalnych stylów. Jest również stosowany na suche włosy dla niektórych bardzo sztywna ciocche.Non powinny korzystać ze szczotkowania.

TAC'LAQUE - trzymać lakier do włosów
Naprawiono doskonale każda fryzura długo utrzymywany durata.Fissaggio chwili.

• SERWIS EFFECT RZEŹBIĄCY

WET'TIL - mokro
To nadaje kształt modnych fryzur, patrząc na mokrej i suchej struktury daje połysk i naturalny ruch.

brzęk - żywy wosk
Polerowanie efekt i anty- skwierczeć i loki. Struktura krystaliczna ciemne i jasne, że wibruje. Daje intensywny połysk włosów, bez kleju i bez loków, nawet w deszczową pogodę.

TIL'GUM - wosk włóknisty
Włóknista struktura i jasny z efektem matowym. W przypadku stylów nieuporządkowanych, uncombed włosy stropicciati.Separa dając formę i strukturę. Nadaje się do skręcania nici.

TAC'MAT - wosk matifiante (zmętnienie)
Ten wosk Matifying rzeźbi i kształtuje swoje włosy do woli w naturalnym ruchu, wynikające brillantezza.Ideale wszystkich skutków nieuporządkowanej tendencji. Zmywa z szamponem.

Related

X

privacy