elenco Aziende - HOME PAGE -

DESIGN
< JOICO BACK

Włosy żel i wykończenie - JOICO


DESIGN
DESIGN
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 74740 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

DESIGN
DESIGN

formowanie polskich
Dodaje elastyczności, definicji i połysk włosów, bez obciążania i bez pozostałości. Ten utrwalający pasta jest idealna do krótkich włosów średniej długości.

KONSYSTENCJA SPRAY
Objętość Spray i wsparcie, które dostosowuje się do różnych typów i długości włosów. Dzięki ekstraktów wodorostów odżywiają i zabezpieczania długości bez ich obciążania, to spray toidealne wsparcie naprawić oryginalne fryzury.

TAŚMA KORYGUJĄCA SPRAY
Lakier do włosów, poprzez ustalenie czynnika, działając utrwalacz wykonawczą. Pozostawia włosy lśniące, nie mokre i nie pozostawia żadnych pozostałości.

WILGOTNOŚCI BLOCKER
Innowacyjne połączenie olejków lipidy i przeciwutleniacze, aby chronić włosy i chroni je przed uszkodzeniami spowodowanymi przez promienie UVA / UVB i wolnych rodników. Jest szybko i skutecznie przylega do włókna włosa, aby zapewnić maksymalną ochronę i odbudowę włosów z naskórka do kory.

SUCHY SPRAY WAX
Suchy wosk sprayu do tworzenia wygląda zdeterminowany i nieoczekiwane. Bogaty w niezbędne lipidy i przeciwutleniacze, chroni włosy przed promieniowaniem UVA / UVB, chroniąc je przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki i fotostarzenie.

MOLDING KIT
Innowacyjne połączenie olejków lipidy i przeciwutleniacze, aby chronić włosy i chroni je przed uszkodzeniami spowodowanymi przez promienie UVA / UVB i wolnymi rodnikami. Zapewnia elastyczność i trwałość do każdej stylizacji. Jest szybko i skutecznie przylega do włókna włosa, aby zapewnić maksymalną ochronę i odbudowę włosów z naskórka do kory.

PASTA giętki
Formowania pasty do kształtu i zmiany kształtu, bez ograniczeń, aż do uzyskania pożądanego wyglądu.

GLOSS WAX
Wosk rzeźbić, kształt, odżywiają i chronią. Daje błyszczący efekt.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy