elenco Aziende - HOME PAGE -

DE : C PREMIUM CREAM
< ALTER EGO ITALY BACK

Wybielacze włosy - ALTER EGO ITALY


DE : C PREMIUM CREAM
wybielacza wysokie działanie kosmetyk krem
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 87651 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

DE : C PREMIUM CREAM
wybielacza wysokie działanie kosmetyk krem
Krem

Wybielanie z wysokim działaniem kosmetycznym, rozszerzaistniejącą gamę produktów technicznych Decoego do profesjonalnego wybielania. Oferuje usługi 360 stopni, od najbardziej tradycyjnych smugi folią, zadrapania, balayages, lekkich uderzeń z łopatką lub grzebienia, do różnych technik kontrastowych.
Dzięki kremowej konsystencji, gęsty i zwarty i jego składu cząsteczkowego wzmocnionej z innowacyjnym Hydra Loock System, pozwala na większą łatwość zastosowania i jest odpowiedni dla wszystkich technik przebarwienia.
Jego struktura odnosi się do poczucia pożywne i kosmetycznych zabiegów, które nie usztywnia i nie wysuszyć włosy w fazie aplikacji. Zawiera :. Wosk pszczeli, kukurydza, masło Shea, kaolin
Jego unikalny system Hydra Loock na bazie wosku pszczelego pozwala na włączenie składników aktywnych przez sieć bezpieczeństwa wokół włosów jak ula ochronnej. Ten mechanizm pochodzenia naturalnego sprzyja bardziej równomierne rozprowadzenie kremu i pozwala na lepszą przyczepność na strukturę włosów.
Ponadto,działanie Bio - biurko Protein systemu opartego Dbanie kukurydzy, pomaga przywrócić równowagę naturalną zawartość białka włosa, dając pełnię w kolor, połysk i witalność.
Pakiet :. worek 250 gr

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy