elenco Aziende - HOME PAGE -

JOC Color Line
< BAREX BACK

Wybielacze włosy - BAREX


JOC COLOR LINE
JOC Color Line
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 83701 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

JOC Color Line
JOC Color Line

BIELĄCE Powder Blue - efekt
z D -panthenolem
Odbarwiają wielki szacunek dla skóry i włosów, i równomiernie rozjaśnia z nienagannych wyników. PROSZEK BIELĄCE JOC Color Line jest przeznaczony do sumy odbarwienia, średnich lub przeczytać, podkreśla, marynowania i balayages. Formuła D - panthenol działa poprzez ochronę i nawilżający włosy, podczas gdy niebieskie pigmenty, które składają się zneutralizować efekt cożółty kolor bardziej naturalny. Dzięki granulek, z których się składają, wybielanie proszku nie rozpraszają się w powietrzu podczas mieszania, zapewniającśrodowisko pracy bezpieczniejsze i zdrowsze.
D -pantenol, ważnym sojusznikiem, toprowitamina, której właściwości są znane i cenione od lat w profesjonalnych włosów. Stosowane w preparatach bardziej skuteczne, naprawy szkód spowodowanych przez zabiegi chemiczne lub agresywnych mechanicznych, utrzymując odpowiedni poziom nawilżenia i zapobiegania suchość włosów i formułowanie rozdwajaniu. W formule wybielające PROSZKOWYCH D -pantenol aktów w synergii ze specjalnymi kationowych składników które sprawiają, że włosy stają się miękkie, elastyczne i łatwo się rozczesują.
Sposób użycia: w niemetalicznych miski wlać dwie łyżki proszku i dodać utleniający emulsji w ilości niezbędnej do uzyskania pożądanej konsystencji (2 części utleniacza i 1 część proszku) Za pomocą Joc tlenku na 20/30/40 Vol. w zależności od pożądanego stopnia bielenia. Zalecane jest zatem, aby kontrolować stopień bielenia podczas montażu (minimum 20 maksymalnie 35 minut). Dokładnie spłukać ciepłą wodą, a następnie przejść do Joc Re -Balance Shampoo.
okno : 250 g worek w opakowaniu 2

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy