elenco Aziende - HOME PAGE -

PERFORMANCE TECH
< FARMAGAN BACK

Wybielacze włosy - FARMAGAN


PERFORMANCE TECH
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 80873 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

PERFORMANCE TECH

BIELĄCE CREAM

wybielacza Krem do włosów dużej mocy światła. Tekstury mieszaniny pozwala nam rozwijać techniki pracować szybciej i bezpieczniej.
Sposób użycia : przed użyciem, manipulować kopertę do cienkiej produktu. Stosunek rozcieńczenia : 01:02 Uważaj : wymieszać w pojemniku niemetalicznych. Utleniacze używane : GOTOWE wydajność OXY 10 - 20 - 30 - 40 tomów, w gestii fryzjera na podstawie dokonanej oceny. Czasy otwarcia migawki : do 45 minut w zależności od oceny fryzjera. Zalecane do bielenia i wytrawiania zbyt blisko skóry. Idealne do technik rozjaśniania włosów naturalnych lub na kolorowym zwłaszcza Unstructured.
okno :. Rura 40 gr i 250 gr koperta

BIELĄCE proszku
Kompaktowy i wysokiej mocy wybielanie. Odpowiednio zmieszany z emulsją utleniającą zapewnia krem odpowiedni do wszystkich technik.
Sposób użycia : Stosunek rozcieńczenia : 01:02. Uwaga : zmieszać niemetalową pojemnika. Utleniacze używane : GOTOWE wydajność OXY 10 - 20 - 30 - 40 tomów, w gestii fryzjera na podstawie dokonanej oceny. Czasy otwarcia migawki : od 15 do 60 minut w zależności od oceny fryzjera. Zalecany do silnego rozjaśniania włosów i naturalnego mocny, głęboki kolorowym wytrawiania włosów nie jest szczególnie wrażliwy na fryzury i kolory z bardzo ciemnym tle.
okno :. 20 g tuba i słoik 500 gr

BIELĄCE Powder Blue amoniaku
Wybielanie bez amoniaku do włosów w proszku, szczególnie dobrze i zwarte. Pozwala na doskonałe rezultaty wybielania. Respektuje strukturę włosa.
Sposób użycia : Stosunek rozcieńczenia : 01:02. Mieszać w niemetaliczny pojemnika. Utleniacze używane : GOTOWE wydajność OXY 10 - 20 - 30 - 40 tomów, w gestii fryzjera na podstawie dokonanej oceny. Czasy otwarcia migawki : od 15 do 60 minut w zależności od oceny fryzjera. Zalecany do wybielania włosów farbowanych, uszkodzone i bardzo delikatna. Świetne do mycia i trawienia wytrawiania światła.
okno :. 20 g tuba i słoik 500 gr

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy