elenco Aziende - HOME PAGE -

NEWLIFE.IT
< ALDO FORTE BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - ALDO FORTE


NEWLIFE.IT


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
NEWLIFE.IT

SZAMPON SMAR
Smar szampon NEWLIFE.IT przywraca normalną produkcję sebum przez gruczoły łojowe. Czytonizująco i ściągająco pomaga przywrócić prawidłową równowagę fizjologiczną.


SZAMPON PRZECIW POMAGA
Szampon delikatnie oczyszcza i spadek NEWLIFE.IT odgrywa normalizację i rewitalizacji, ponieważ formułuje się składników aktywnych i delikatna. To stymuluje aktywność cebulki włosa, pomaga normalizować skórę i walce wypadaniu. Daje nową energię do włosów słabych i kruchych i może być często używana.


Szampon do sierści REKONSTRUKCJI
Rekonstrukcja NEWLIFE.IT szampon do sierści nawilża i odżywia włosy i czynije regeneracji od pierwszych aplikacji, bardziej wytrzymałe i genialny. To jest szczególnie zalecany do sierści lub kruche.


REKONSTRUKCJA leczonych szampon do włosów
Rekonstrukcja NEWLIFE.IT szampon do włosów farbowanych nawilża i odżywiawłosy regeneruje i cowcześniejsze zastosowanie genialny i jedwabiste. W szczególności polecany dla kruchego lub zniszczonych włosów od warunków pogodowych i technicznych zabiegów.


SZAMPON częste mycie
Szampon częste mycie NEWLIFE.IT jest specjalnie zaprojektowany do częstego stosowania i gazety. Czyśrodek zmiękczający i nawilżający i jest idealny do usuwania pozostałości lakieru do włosów lub żel.
okno :. , butelki 300 ml


REKONSTRUKCJA leczonych Maska do włosów
Rekonstrukcja NOWE LIFE.IT multiwitamina maska ​​głęboko odżywia włosy pozostawiając ją traktować z miękkiej i silny, pełen witalności i naturalnego piękna.
okno :. 500 ml butelka


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy