INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


Nasiona lnu DIAMOND CARE
Nasiona lnu DIAMOND CARE - ALFAPARF - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

Rate this product:


2 click

Nasiona lnu DIAMOND CARE
ALFAPARF - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


SEMI DI LINO DIAMANTE CARE

efekt klejnot
Linia, która daje włosom nowy wymiar połysku, dzięki ekskluzywnym połączeniem niepowtarzalnego blasku Olej lniany i luksusowego blasku diamentów. Dedykowane do włosów bardziej elegancki, jasny, piękny ozdobiona
Rewolucyjny lekki efekt klejnot.

ILLUMINATING szampon
Mikrokrystaliczna nawilżający szampon oczyszcza włosy dzięki czemu jest miękka i łatwo się rozczesują. Jego pH zrównoważona formuła wzmacnia i lśniące włosy.

ILLUMINATING CONDITIONER
Mikrokrystaliczna krem odżywka idealna dać miękkość włosów i wzmocnić efekt połysku bez obciążania. Specjalna formuła przywraca właściwą podaż składników odżywczych do włosów czyniąc je łatwo oddzielić. Butelki 250 i 1000 ml.

ciekłych kryształów
Cenny płyn kosmetyczny do przeprowadzenia natychmiastowego światło na włosy miękkie, zarządzaniu włosy i przyjemne w dotyku. Szklane butelki z 16, 30 i 50 ml.

czyste kryształy DIAMOND
Surowicy mikrokrystaliczna ultralight efekt świetlny chwilowe, włosy bardzo miękkie i jedwabiste. Szklana butelka 30 ml.

ILLUMINATING olejku
Leczenie mikrokrystaliczna naprawami. Skuteczna formułanaprawy odbudowy włókien włosów od wewnątrz, zapewniając pokarm. Zamyka łuski dajewłosy miękkie i lśniące niezwykłe, ze od razu widocznych rezultatów. Fiolki 13 ml w pudełku 12 szt..

ILLUMINATING SHINE balsam
Mikrokrystaliczna zabieg rewitalizujący. Innowacyjna formuła bez spłukiwania natychmiast detangles i dodaje ciało do włosów, elastyczność i połysk. Fiolki 13 ml w pudełku 12 szt..

ILLUMINATING MASKA
Mikrokrystaliczna odżywcze maski do włosów farbowanych, naprawy uszkodzonych części włosa poprzez dostarczanie wilgoci i elastyczność włókien, zamknięcie łuski i czyni włosy wyjątkowo błyskotliwy. Słoiki 200 i 500 ml.

Related

Szpiku BAMBOO - ALFAPARF
Nasiona lnu DIAMOND - ALFAPARF
NUTRISEDUCTION - ALFAPARF
termy SPA - ALFAPARF

X

privacy