elenco Aziende - HOME PAGE -

BOTANIKARE DZIEŃ TERAPII
< ALTER EGO ITALY BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - ALTER EGO ITALY


BOTANIKARE DZIEŃ TERAPII
BOTANIKARE DZIEŃ TERAPII
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 84389 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

BOTANIKARE DZIEŃ TERAPII
BOTANIKARE DZIEŃ TERAPII
DZIEŃ

BOTANIKARE TERAPIA tonowa profesjonalna gama produktów, mających na celu dobro i pielęgnacji skóry głowy i włosów, specjalnie opracowany w celu zapobiegania i leczenia skaz i najczęstsze nieprawidłowości. Wszystkie produkty posiadają preparaty bez parabenów, siarczanów (SLS i SLES), barwniki, lanolina, ftalanów i alergenów. Wszystkie produkty są dermatologicznie, nikiel, chrom i kobalt testowane. Z leczenia energetyzujący zaleca się zawsze korzystać z produktów w Welleness w fazie przygotowawczej czyszczenia i detoksykujący peeling obróbce wstępnej, a zakończenie z Eco - MINERAL MOUSSE.

energetyzujący HAIR & SCALP TERAPIA
Produkty w ramach energetyzujący zakresie zostały specjalnie opracowane, aby skutecznie przyczynić się do zmniejszenia spadek włosów i wzmocnić kruche i rozcieńczona. Synergia między technologią a naturą :.Staranny wybór składników aktywnych i wydajnego działania w skomplikowanej technologii, aby ten rytuał skuteczniej nadający długotrwałe rezultaty

energetyzujący szampon
Ten szampon wykonany z ekstraktu z Yuzu przezochronne, w połączeniu z substancjami wielofunkcyjnych, takich jak fitosterole certyfikat ekologiczny,wysoko odżywcze i zmiękczające, promuje równowagę włosów i skóry głowy, przygotowuje się do najbardziej energetyzujący leczenia spadek.
okno :. 300 ml butelka (retail) i 1000 ml (Professional)

energetyzujący superaktywny balsam
Regenerujący zabieg intensywnie w fiolkach, formułowane z Trichogen Veg ®. Jego właściwości pomagają zrównoważyć i oczyszczają skórę głowy reaktywacji mikrokrążenie obwodowe, zwiększa dopływ tlenu i ożywienia włókno włosa, co poprawia jakość włosów. Specjalne stężenie może powodować nieznaczne przejściowe zaczerwienienie.
okno :. 10 ml fiolka w pudełku 12 szt. (Professional) i 125 ml butelka (odsprzedaży)

energetyzujący łagodny środek
Regenerujący balsam, sformułowana z Trichogen Veg ® nadaje się szczególnie do przeciwdziałania chwilowy spadek i przerzedzenie włosów na skórze głowy wrażliwych. Jego właściwości pomagają zrównoważyć i oczyścićskórę głowy reaktywacji mikrokrążenie obwodowe i zwiększając dopływ tlenu.
okno :. 10 ml fiolka w pudełku 12 sztuk (profesjonalnych i detalicznych)


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy