elenco Aziende - HOME PAGE -

B.TOXKARE system podnoszenia
< ALTER EGO ITALY BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - ALTER EGO ITALY


B.TOXKARE SYSTEM PODNOSZENIA
B.TOXKARE system podnoszenia
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 55857 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

B.TOXKARE system podnoszenia
B.TOXKARE system podnoszenia

Profesjonalny zabieg z niezwykłą wypełniaczem i anty -et że i, dzięki synergii aktywnych generacji zapewnia skuteczną i szybką interwencję i, natychmiastowe wyniki, jednocześnie minimalizując niedoskonałości włosów. Włosy są bardziej uszczegółowione i naskórek i Kompaktowa i, dzięki kwas hialuronowy i, keratyny i, i kolagenu, które dają włosy tekstury elastyczność i świecą.

przygotowywać szampon
Szampon oczyszcza głęboko, że przygotowujący usuwania zanieczyszczeń i nadmierne stylizacji. L skuteczność preparatu przygotowuje włosy do lepszej absorpcji leczenie, Lifting Serum pozwalaprzeniknąć wszystko i B.TOXKARE wnętrze włosa, uzyskanie maksymalnie. PLUMPING działania

Opakowanie: 750 ml butelki do profesjonalnego i 300 ml butelki odsprzedaży
.
LIFTING SERUM
Leczenie Specjalny efekt botox i, napełniania i PLUMPING. Regeneruje i wzmacnia włosy od s przywrócenie wewnętrznej ; sprężystość, witalność, miękkość i połysk włosów młody i zdrowy. Nawilżenie i wygładzenie kwas hialuronowy przekształca włókno włosa podczaswywyższać kolagenu i keratyny l sprężystość i corposit pełne włosy i, Jasny i, miękka i nawilżona.
d sposób, zastosowanie: użyciem, specjalne strzykawki dozującej i, Pobrać 10 ml pożywki do krótkich włosów i, 20 ml na średniej długości włosy. Odcinki sekcję stosuje się od sekcji, masowania włosy w celu ułatwienia dystrybucji i wnikanie środka i na otwartym powietrzu, do wnętrza włókna. Pozostawić na 15 minut pod źródła ciepła (bez kasku) lub czapki alternatywnie z tworzywa sztucznego. Na koniec przesłony i, bez spłukiwania i, konturowe stosuje się krem B.TOXKARE d reżyserii ;. użytkowania
Opakowanie:. Butelka 10 x 20 ml

konturowe KREM
Uszczelniacz krem, który uzupełnia leczenie B.TOXKARE, perfekcyjnie zamykając łuski i utrzymanie wszystkich aktywna, włókna wewnętrznego. L wysokiej zawartości kwasu hialuronowego i, kolagenu i keratyny nawilża i odżywia głębokie.

d sposób, zastosowanie: po czasie ekspozycji Lifting Serum B.TOXKARE, wycofać się z łopatką ilość wymagane śmietany i stosowaniu produktu do wszystkich długościach i, dystrybucji równomiernie. Pozostawić na 10 minut i, następnie spłukać.

Opakowanie: Butelka 500 ml do 200 ml zawodowej i butelki z odsprzedaży .


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy