elenco Aziende - HOME PAGE -

Farbowanych i traktatów - SILICON miedzi
< BAREX BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - BAREX


FARBOWANYCH I TRAKTATóW - SILICON MIEDZI
CAPELLI colorati E TRATTATI - silicio - RAME
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 92527 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Farbowanych i traktatów - SILICON miedzi
CAPELLI colorati E TRATTATI - silicio - RAME

krzemu i miedzi promowanie od wewnątrz życie i żywiołowość koloru, jednocześnie chroniąc go przed czynnikami zewnętrznymi.
Barex opracowała szereg preparatów opartych na innowacyjnej współpracy między krzemu i miedzi, zwiększenie wrodzoną zdolność do wytrzymywania wysokich temperatur i pochłaniania światła zarówno keratinizing i ochronne działanieinnych. Wzór krzemu + miedź zwiększa jasność koloru, zarówno naturalnego jak i sztucznego, broniąc włosy delikatnie od upału.

SZAMPON PRZECIW
Szampon antigiallo do krzemu + miedź. Synergia aktywnego silanolem i pierwiastka śladowego miedzi (Cu) przywraca blask matowej smug i ożywia odbicia blondynka popiołu lub siwych włosów. Neutralizuje niektóre żółty na białym i szarym włosów, zmniejsza nadmierne blondynka światło żółte lub miedziane włosy, bielone lub wyróżnione włosy. Filtry z />
SZAMPON SALVACOLORE
Wzór do krzemu + miedź, idealny do włosów farbowanych, bielone, traktowany. Silanolową aktywny, w połączeniu z pierwiastków śladowych miedzi (Cu) ujawnia blask i połysk koloru, jednocześnie chroniąc go przed blaknięciem i przedłużając żywotność odruchów. Efekt przeciwutleniacz na kolor ochronny, przyłącza się do regenerujący ułatwiająca rozczesywanie i sprawia, że​​włosy bardziej miękkie.

BALSAM SALVACOLORE
Wzór do krzemu + miedź idealny do włosów farbowanych, bielone i traktowane. Silanolową aktywny w połączeniu z pierwiastków śladowych miedzi (Cu), działa na integralność naskórka z wzmacnianie działań, które pomaga chronić tłoczyska. Agentów i kwaśne pH nawilżający z ich efektu wygładzania na naskórkowej skalach, że włosy łatwo się rozczesują, utrzymując długi kolor.
okno : 350 ml Dozownik

SPRAY SALVACOLORE - pre-i post - kolorowanki
Odżywka bez spłukiwania dać masę, objętość i połysk, aby Twoje włosy kolorowe i bielone. Z olejem z funkcjonalną krzemu sprawia Limnanthes włosy bez obciążania lub namaścić je jasne. Rozpylany na suche włosy przed nałożeniem koloru, pomaga naskórek przestrzegania zapewnienia lepszej wydajności. Stosowany po barwieniu niesie przedłużone działanie nawilżające, które pogłębia kolor.
okno : nie sprayu 125 ml butelka gazu


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy