elenco Aziende - HOME PAGE -

KERATYNY. AKTYWNE ANTIAGE; P
< BIACRE' BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - BIACRE'


KERATYNY. AKTYWNE ANTIAGE; P
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 25127 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

KERATYNY. AKTYWNE ANTIAGE; P

System ochrony dla wszystkich rodzajów włosów, może być stosowana wielokrotnie przez cały tydzień. System oparty na hydrolizowanego keratyny, tworzy barierę, która zapobiega agresywne działania od czynników zewnętrznych. Hydrolizat kolagenu oferuje doskonałą odporność na wstrząsy mechaniczne. Witaminy B6 i B5 promować obrót komórek poprzez poprawę stanu włosy suche i łamliwe. Witamina E chroni włosy przed wysuszeniem, w szczególności spowodowane przez promienie UV. Białka jedwabiu rozczesywanie. Starzenia się i zasada antiradical agenta glikoprotein. Leontopodium alpejski Extract (Certified Organic) Extrakt Edelweiss z antiradical właściwości agenta i przeciwutleniacz.

AKTYWNY szampon anty-pH 5.0/5,5
Szampon Antiaging składników wzmocnienia zwalczania wolnych rodników. Odżywia i chroni włos przed codziennie napaści środowiska, które sprzyjają starzenia się.

AKTYWNE KERATIN-pH 4.0/4.5
Wzmocnienia z keratyny i kolagenu balsam dodane do zasada funkcjonowania z Antiaging aktywności. Odżywia i chroni włosy od codziennego środowiska ataki, które promują starzenie się.

pakiet: AKTYWNYCH KERATYNY szampon 500 ml butelka starzenie, aktywnych w 10 10 ml fiolki pole; ZESTAW w domu lub na drodze: 100 ml butelka, keratyna szampon aktywnych aktywnych--starzenie 4 10 ml fiolki pole.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy