elenco Aziende - HOME PAGE -

AUTENTYCZNE
< DAVINES BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - DAVINES


AUTENTYCZNE
Linia do twarzy, włosów i ciała, nie parabenów, silikonów, sztuczne
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 105255 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

AUTENTYCZNE
Linia do twarzy, włosów i ciała, nie parabenów, silikonów, sztuczne

Olej z krokosza barwierskiego organicznych jest sformułowane z mieszanek biodegradacji środków powierzchniowo czynnych.

AUTENTYCZNE NEKTAR MYCIA
Delikatny szampon i balsam do włosów i ciała: jego tekstura olej delikatnie oczyszcza włosy i ciało. 98% zawiera składniki naturalne i organiczne szafranowy Olejek jest przeciwutleniaczem. Formuła nie zawiera silikonów "sztuczne"SLES"Paraben" siarczany i kołek. Włosy są miękkie i jedwabiste ciało skóra gładka i odżywiona.
opakowania: butelki 280 i 900 ml.

AUTENTYCZNE NAWILŻAJĄCĄ ODŻYWKĘ
Delikatny olejek formułę, która nawilża i warunki włosy i delikatnie odżywia ciało. Zawiera 98% z naturalnych składników i olej z krokosza barwierskiego organicznych. Odżywka nie zawierają parabenów "Silikony" sztuczne kolory i kołek. Z organiczny olej słonecznikowy do zmiękczania i działanie antyoksydacyjne; Organiczny olej Jojoba polerowanie ' zmiękcza i wygładza i olej sezamowy organicznych jest bogaty w białka i kwasy aminowe z akcji plumping. Włosy błyszczące i jedwabiście miękkie "wynik" ciała skóra jest gładka i odżywiona.
opakowania: butelek 150 i 900 ml.

ODŻYWCZY OLEJEK
Końce włosów szczególnie odwodnione nawilża i odżywia delikatnie twarz "na dekolt i ciało. Zawiera 100% naturalne składniki i 30% organiczny olej z krokosza barwierskiego. Olejek zawiera silikony nie sztucznych barwników i kołek. Z organiczny olej z krokosza barwierskiego silnym antyoksydantem i regeneracji skóry i organiczny olej słonecznikowy z zmiękczania i działanie antyoksydacyjne; Organiczny olej Jojoba polerowanie ' zmiękcza i wygładza i olej sezamowy organicznych jest bogaty w białka i kwasy aminowe z akcji plumping. Włosy błyszczące i jedwabiście miękkie "wynik" ciała skóra jest gładka i odżywiona. Bardzo długie włosy jest, że olej może być również stosowany na długości.
opakowania: butelka 140 ml.

AUTENTYCZNE MASŁO REGENERUJĄCY
Delikatny wzór, określając, że nawilża i odżywia włosy na twarzy i ciała. Zawiera 98% składników naturalnych i organicznych Krokosz oil 2%. Masła nie zawierają parabenów "Silikony" sztuczne kolory i kołek. Olej z krokosza barwierskiego organicznych silny przeciwutleniacz i skóry regeneracji "błyszczący" organiczny olej Jojoba zmiękcza i wygładza i olej sezamowy organicznych jest bogaty w białka i kwasy aminowe z akcji plumping.
sposób użycia: stosować na suche włosy długości i końce przed szamponu "Pozostaw co najmniej 5 minut lub na noc, jeśli wymagających głębokie odżywienie włosów.
opakowania: 200 i 1000 ml słoiki.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy