elenco Aziende - HOME PAGE -

NATURALNE TECH: REPLUMPING
< DAVINES BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - DAVINES


NATURALNE TECH: REPLUMPING
elastyczność i nawilżający dla skóry i włosów
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 82291 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

NATURALNE TECH: REPLUMPING
elastyczność i nawilżający dla skóry i włosów

SZAMPON pH 5.5-REPLUMPING
elastyczność i nawilżający dla wszystkich rodzajów włosów z fitoceutici z rodzynkami

Kremowa konsystencja, która tworzy mocny i bogaty piany. Delikatnie oczyszcza bez zmiany struktury włosów. Zawiera fitoceutici pochodzących ze śliwek są bogate w polifenole i flawonoidy antyoksydanty, które działają przeciwko rodników poprzez przeciwdziałanie starzeniu się komórek i chroniąc w ten sposób nasz organizm. Również , śliwki są bogate w witaminy A, witamin z grupy B (B1, B2 i PP , ) i witaminy C (5 mg). Wśród minerałów są potasu , fosforu, magnezu i wapnia. Łagodne środki powierzchniowo czynne do delikatnie oczyścić i nawilżyć , olejek petitgrain elasticizing wykonywania działań i zagęszczania.
opakowanie: butelki, 250 i 1000 ml.

ODŻYWKA REPLUMPING pH 4.0
elastyczność i nawilżający dla wszystkich rodzajów włosów z fitoceutici z rodzynkami

Sformułowany, aby rozwikłać , kompaktowy i dać nowe elastyczność do każdego rodzaju włosów. Zawiera fitoceutici pochodzących ze śliwek są bogate w polifenole i flawonoidy antyoksydanty, które działają przeciwko rodników poprzez przeciwdziałanie starzeniu się komórek i chroniąc w ten sposób nasz organizm. Również , śliwki są bogate w witaminy A, witamin z grupy B (B1, B2 i PP , ) i witaminy C (5 mg). Wśród minerałów są potasu , fosforu, magnezu i wapnia.
opakowanie: rury 150 ml butelka 1000 ml , , 12 ml saszetek.

SUPERACTIVE-REPLUMPING wypełniacz włosów pH 5.0
PLUMPING i zagęszczania serum z kwasem hialuronowym

Produkowane przez silny efekt kosmetyczny. Profesjonalny zabieg tylko w pliku wykonywalnego , międzynarodowy , towarzystwa, wzmacniając i zagęszcza strukturę włosa. Pozwala włosy zachowują dłużej gniecenie. Leczenie trwa 6-8 szampony. Zawiera kwas hialuronowy, którego cząsteczki tworzą dwa cukry, które są w stanie zapewnić silne nawilżenie i ochronę przed stresem.
sposób użycia: po zastosowaniu SZAMPONU i odżywki REPLUMPING REPLUMPING , w razie potrzeby, DAB się włosów i przystąpić do stosowania profesjonalnego wypełniacz włosów (około 25 g na całej głowie). Pozostawić na 10 minut, a następnie spłukać. Przystąpić do układania. WYPEŁNIACZE włosów można także pod wilgotnego ciepła źródła , tak, aby zmniejszyć do 5 minut migawki.
opakowanie: butelka 1000 ml.

WYPEŁNIACZ SUPERACTIVE REPLUMPING włosów-pH 7,2
PLUMPING i zagęszczania płyn z kwasem hialuronowym

Jest urlop na silny efekt kosmetyczny. Ten kompaktowy obróbka nie wypłukać , dźwięki i wzmacniając strukturę włosów. Pozwala fałdy na dłużej i ma wpływ Doskonała wilgoci. Zawiera kwas hialuronowy, którego cząsteczki tworzą dwa cukry, które są w stanie zapewnić silne nawilżenie i ochronę przed stresem.
sposób użycia: po zastosowaniu szamponu i odżywki REPLUMPING REPLUMPING , w razie potrzeby, DAB się włosy i postępować z wypełniaczem lakier do włosów (około 3 g na całej głowie). Nie spłukiwać. Przystąpić do układania.
opakowania: odparowalnik flakon nie gazu od 100 ml.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy