elenco Aziende - HOME PAGE -

ARGABETA KOLAGENU
< DIKSON BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - DIKSON


ARGABETA KOLAGENU
-hydroksybenzoesowego włosów dla młodzieży
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 89017 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

ARGABETA KOLAGENU
-hydroksybenzoesowego włosów dla młodzieży

Z hydrolizatu kolagenu , olej arganowy olej Camellia.
Opracowały laboratoria DIKSON kolagenu ARGABETA to seria trzech produktów kolagenu Hydrolyzed , olej arganowy olej Kamelia: szampon maska i mleko przedłużać młodość. Unikalny składnik tych produktów jest kolagen jest najbardziej ważne białko strukturalne naszego ciała, który przewodniczy proces powstawania narządów i tkanek. W ciągu lat ilość kolagenu jest generowane przez nasz organizm jest znacznie zmniejszona i negatywny wpływ na włosy root jest utrata połysku i ciała. Akcję restrukturyzacji kolagenu zawartego w tych produktów pomaga przeciwdziałać ten efekt przez zapobieganie i opóźniania przez czas uszkodzenia przedwczesnego starzenia się włosów. Olej arganowy jest bogaty w witaminę E jest przeciwutleniaczem i balsam broni , włosy z wolnych rodników i zanieczyszczenia. Kamelia oleju jest bogata w substancje czynne i zostać zakwalifikowany do blask , jasność i miękkość. Związek tych trzech aktywów stanowi idealne połączenie dla młodych włosów zachowane długi czas zachowania elementów i właściwości, które opóźnia starzenie się. Wskazane jest linia kolagen ARGABETA dla wszystkich rodzajów włosów. Niezwykły wpływ na cienkiej sierści.

SZAMPON PRZEDŁUŻA MŁODOŚĆ
Delikatnie oczyszcza z pożywienia i samopoczucie do włosów. Kolagen przedłuża żywotność włosa nadając jej ciała i objętości i zapobieżenia szkodom przedwczesnego starzenia się. Nie zawierają SLS (Laurylosiarczan sodu). Rezultat: włosy miękkie i świecące karmione przez zamożności. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów. Niezwykły wpływ na cienkiej sierści.
opakowanie: butelki 250 i 500 ml.

ROZSZERZENIE MASKA MŁODZIEŻY
Rewitalizuje wszystkich rodzajów włosów i wzmacnia je bez obciążania , przywracania optymalnej równowagi pomiędzy włókien włosów i zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się. Idealny do wszystkich rodzajów włosów. Niezwykły wpływ na cienkiej sierści. Rezultat: włosy ponownie karmione , jasne i łatwo się rozczesują.
opakowania: rury 250 500 ml słoik.

MLEKA PRZEDŁUŻA MŁODOŚĆ
Kolagenu w przebudowy działania i przedłuża żywotność włosów poprzez przeciwdziałanie utraty objętości i ciała. Włosy są pakowane w ochronny rękaw i Kupię objętość i połysk. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów. Niezwykły wpływ na cienkiej sierści.
opakowanie: butelka 250 ml.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy