elenco Aziende - HOME PAGE -

DIKSON ARGABETA SIĘ CIENKIEJ SIERŚCI
< DIKSON BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - DIKSON


DIKSON ARGABETA SIĘ CIENKIEJ SIERŚCI
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 28811 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

DIKSON ARGABETA SIĘ CIENKIEJ SIERŚCI

Delikatne produkty są tajne gazowe efekty ARGABETA linii CIENKICH włosów bez objętości. Łącząc proszek celulozy i korzystne właściwości słodkich pomarańczy olejek i olej arganowy, końce włosów są volumizzati z serca włókna od nasady do wierzchołka. Proszek celulozy, kontakt z wodą, zwiększa objętość i odpoczynku na włosy, zwiększa gęstość włókno włosa widocznie poprawy tekstury. Wielkość jest skonsolidowany dzięki suszenie i gwarantuje dobrze włosów bez objętości zgrubienie i wolumizujących akcji. Argan i słodki olejek pomarańczowy olej chroni struktury włosów, co czyni je blask niezwykły blask i miękkość niewyczuwalny, podczas gdy wolna formuły Sls i ultra soft tekstury pełnię doskonałości leczenia ARGABETA się co sojusznikiem bezcenne piękno cienkich włosów bez objętości.

SZAMPON ARGABETA SIĘ
Sproszkowany celulozy, słodkich pomarańczy olejek i olej arganowy, charakteryzuje doskonały Alchemy słodki pomarańczowy olejek eteryczny, olej arganowy i sproszkowaną celulozą, które w kontakcie z woda zwiększa objętość i gęstość włókna włosów. ARGABETA się szampon CIENKIEJ SIERŚCI jest idealny do oczyścić włosy delikatne i brakuje w objętości, przeprowadzanie akcji inspessente i ożywczy i ujawniając wyjątkowy blask.
opakowania: butelki 500 ml i 250.

ODŻYWKA ARGABETA SIĘ
Sproszkowanej celulozy, słodkich pomarańczy olejek i olej arganowy. Charakteryzuje się lekka konsystencja, gładki i kremowy, idealny dla klimatyzacji, inspirującej i zagęścić włosy cieńsze i bez ciała. Proszek celulozy, które w kontakcie z woda zwiększa objętość i gęstość włókna włosów, słodkich pomarańczy olejek i olej arganowy widocznie poprawia i dotknąć tekstura włosów i pozwolić im połysk połysk.
opakowania: butelki 500 ml i 250.

ARGABETA OBJĘTOŚĆ SPRAY SIĘ
Sproszkowanej celulozy, słodkich pomarańczy olejek i olej arganowy. Grzywny włosy stają się obszerne i teksturowane dzięki synergiczne działanie proszek celulozy, słodki olejek pomarańczowy i arganowy olej. ARGABETA się WOLUMIZUJĄCYCH SPRAY nie przytłaczać dzięki jednolitej konsystencji i ultra cienki parowania, że przywraca połysk włosów bez objętości. Bez spłukiwania.
opakowania: butelka 150 ml


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy