elenco Aziende - HOME PAGE -

ÈQUILUX
< ELEGY BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - ELEGY


ÈQUILUX
o wysokim stężeniu ekstraktów roślinnych
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 101503 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

ÈQUILUX
o wysokim stężeniu ekstraktów roślinnych

ÈQUILUX zawiera najwyższe stężenie ekstraktów roślinnych, które Elegia kiedykolwiek wymyślono. On zawsze chciał uzyskać jak najwięcej produktów i dopiero po głębokich badań można było naprawdę skorzystać z obfitych naturalnych ekstraktów tyle zdefiniować luksus.

PRIME
Jestfito kompozytu głębokiego czyszczenia i powierzchnią skóry. Maksymalizacji wyników leczenia w następstwie działania aktywacji głęboki szampon i zabiegi. Szczególnie nadaje się w obecności łojotok, nadmierne pocenie się, łupieżu i upadku.
Sposób użycia:. stosuje się od 5 do 10 ml na skórze, rozprowadzać równomiernie i masażu skóry dobrze, poczekaj PRIME działając przez co najmniej 3 minuty, a następnie przejdź do żądanego leczenia
Pakiet :. 150 ml szkło

HERBATA ENERGIA
wielowartościowe, regenerujące, oczyszczające /> Sposób użycia: Nałożyć niewielką ilość, zwiększyć ją w razie potrzeby. Delikatnie masować, pozostawić na dwie minuty i spłukać. Powtórzyć proces.
Pakiet : butelki 50, 250, 1000 ml i eko -pack z 5 L.

myje delikatnie
delikatne oczyszczanie, kojące, oczyszczające /> Sposób użycia: Nałożyć niewielką ilość produktu, masaż delikatnie, pozostawić na dwie minuty, a następnie spłukać. Powtórz.
Pakiet : butelki 50, 250, 1000 ml i eko -pack z 5 L.

borówka - UP
ekstrakt z borówki, hydrolizowany kolagen i aloesu barbadensins
Nadaje się do skóry wrażliwej, jak, że dzieci, nadaje się do codziennego użytku, przyczynia się, wraz z innymi produktami z tej linii, uzyskania efektu wolumizujących regenerujący dokładnie oczyścić skórę głowy, nie atakując go.
Sposób użycia: Nałożyć niewielką ilość produktu, masaż delikatnie, pozostawić na dwie minuty, a następnie spłukać. Powtórz.
Pakiet : butelki 50, 250, 1000 ml i eko -pack z 5 L.

SILK THERAPY
wielowartościowe, klimatyzacja, ochronne /> Nadaje się do codziennego stosowania, wskazane pobudzanie słabe włosy powodu smogu działania utleniacza. Dobra dla wszystkich typów włosów, ich działanie polega na wysokim stężeniu ekstraktów roślinnych i białek jedwabiu oprócz KRC (Reklamacje keratyny Complex).
Instrukcja użycia: Nałożyć równomiernie przez włosy, co potrzebne odparowanie. Gdziemacierzystych pokazuje większą świadomość zaleca się rozczesują i spryskać kilka razy. Nie spłukiwać. Następnie przejdź do kolejnych usług lub przetłoczenie z odpowiednich produktów do stylizacji.
Pakiet : butelki natryskowe 50 i 125 ml, eko - Zestaw 5 L.

SOFTLY
SOFTLY CONDITIONER jestintensywne leczenie nawodnienia i przywrócenia równowagi obligacji, które je tworzą. Bogactwo ekstraktów roślinnych i wzbogacony o KRC (Reklamacje keratyny Complex), ma na celu zwiększenie ciągliwość i połysk włosów.
Instrukcja użycia: Nałożyć równomiernie na całej długości, obfitujący w którychobecność porowatości jest większa. Czas otwarcia migawki może wynosić od 5 do 15 minut w zależności od natężenia przyjemny skutek.
Pakiet : butelki 50, 250, 1000 ml i eko -pack z 5 L.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy