INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


KM : białko HYDRO
KM : białko HYDRO - ELEGY - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

Rate this product:


0 click

KM : białko HYDRO
ELEGY - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


linia powróciła do włosów suchych

HPZwracany, zrównoważenie składników struktury włosów, szczególnie nadaje się do suchych włosów także ze względu na obróbkę chemiczną. Zawiera system, który współdziała z włókien włosów : Zawiera składniki nawilżające i białka, które razem stanowią od 80/95 % z naturalnej struktury łodygi, sprzyjanie i zwiększanie
połysk.

SZAMPON

REMEDY />
Dzięki składników zawartych w botanicznym ekskluzywnej formule Elegy, lekarstwo szampon oczyszcza przy jednoczesnym poszanowaniu wartości normalnych skórę głowy, przygotowując włosy do absorpcji i integracji większość następnego kroku.
Pakiet : 1000 ml butelka.


naprawa uszkodzenia chemicznego
Naprawcze obróbki wewnętrznej struktury włosa, BALANCER posiada innowacyjną formułę, której celem jest budowanie sieci białka, które wiąże i zatrzymuje składniki odżywcze przyczyniły się do łodygi. To tworzy synergię z leczeniem środka prawnego, które będzie dokończyć prace odbudowy.
Pakiet :. brak gazu sprayem 150 ml

REMEDY ZABIEG />
Regenerujący zabieg, bardzo wzmocniony składniki lipidowe, które regulują elastyczność trzpienia : Oznacza to, żesiła białka Balancer iuległość szampon Remedy Restrukturyzacji uzupełnia działania linii HP, przynosząc włosy w naturalnym stanie. Zrównoważone pH REMEDY /> Pakiet : 1000 ml butelka .

X

privacy