elenco Aziende - HOME PAGE -

13 LINE UZDRAWIANIE EMMEDICIOTTO
< EMMEDICIOTTO BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - EMMEDICIOTTO


13 LINE UZDRAWIANIE EMMEDICIOTTO
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 104474 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

13 LINE UZDRAWIANIE EMMEDICIOTTO

leczenie bardzo kosmetyczne przeznaczone do przywracania zdrowia włosów, niezwykle skuteczny dla tych, podkreślił przez czynniki środowiskowe, jest również idealny po lecie, gdy słońce i powietrze sól nie zwiędły i osłabiły strukturę włosów. Z absolutną nowość : Spadek fiolka leczniczy szampon i zapobiegawcze sprayu, może spaść w innowacyjny system dostarczania gazu - wolne, opatentowanej niezwykłym powodzeniem, co pozwala na uproszczenie sposobu aplikacji:bardzo prosty gest, aby być bliżej potrzeby fryzjerów i ich klientów, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska.

13 CZYSZCZENIE ANTI - HAIR LOSS LOTION
Mleczko z ekstraktów roślinnych zawierających czynnik wzrostu do stymulacji kapilary. Poprawia jakość estetyczną na włosy i skórę głowy, delikatnie oczyszcza i wzmacnia cebulki włosowe. Szczególnie nadaje się do tłustej skóry głowy, łojotokowe i nieczyste.
jak go używać : po mokrym lakierem do włosów do 13 razy 13 Oczyszczanie Anti - wypadanie włosów balsam bezpośrednio na włosy i masaż gruntownie. Spłukać i powtórzyć drugi wniosek. Pozostawić na około trzynastu minut i spłukać.
okno : 125 ml butelka.

13 energetyzujący ANTI - HAIR LOSS LOTION
Skoncentrowany balsam do zabiegów leczenia utraty włosów, oparta na ekstraktach roślinnych, zawiera czynnik wzrostu ? pobudzającą aktywność kapilary. Prowitamina B5 i witamina E anti-aging, opóźniając proces utraty i poprawić ogólny stan zdrowia włosów. Spray w 13 punktach i masażu z opieki.
jak używać : Po umyciu włosy lotion przeciw wypadaniu włosów 13 Cleansing, zastosowanie 13 energetyzujący ANTI - wypadanie włosów balsam, oddzielając włosy palcami i spray 13 razy bezpośrednio w katalogu głównym, abylekko naciskać palcami w sposób kołowy na skórze głowy, aby wykonać masaż shiatsu. Propozycje : 1 w przypadku znacznego włosów zaleca się stosowanie każdego dnia okołomiesiąca. 2 ° aby zapobiec wypadaniu włosów zalecane stosowanie co najmniej 3 razy w tygodniu. 3 ° dla zmęczonych włosów, cienkie i kruche zalecają stosowanie co najmniej dwa razy w tygodniu przez dłuższy okres.
okno : 75 ml butelka .


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy