elenco Aziende - HOME PAGE -

STEM - C
< EMMEDICIOTTO BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - EMMEDICIOTTO


STEM - C
leczenie uzupełniające
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 93541 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

STEM - C
leczenie uzupełniające

bazie komórek macierzystych roślin aktywny
winogrono
STEM - C szampon
STEM - C Spadek Szampon oczyszcza włosy i skórę głowy. Jest on oparty na aktywnych roślinnych komórek macierzystych winogron, które chronią skórę przed podrażnieniami, często obecnego w czasie upadku.
Sposób użycia : Nałożyć szampon na mokre włosy, delikatnie emulgowania, opłukać i powtórzyć, pozostawiając go na 5 minut. Następnie dobrze spłukać i zastosować balsam uprzedniej Stem- C. Przejdź do wyschnięcia.
Pakiet :. 250 ml tube

fiolka STEM - C
Fiolka JESIEŃ STEM - C wykorzystuje technologię aktywnych komórek macierzystych roślin winogrona, które działają na wolne rodniki oddającżarówka kapilarnej zdrowsza i młodziej.
Zawartość Follucusan działa bezpośrednio na cebulki włosa, co więcej często i mocno, tak, żezastrzyki mikrokrążenia krwi prawidłowe odżywianie do cebulki włosa. To co się dzieje przy użyciu fiolki STEM -C, dlatego ważne jest, aby przestrzegać zalecanych warunkach stosowania od Emmediciotto aby uzyskać doskonałe wyniki w krótszym czasie. Jednocześnie jednak musimy przestrzegać zasad ciała : brać witaminy, gdy organizm wymaga ich jest ważne. Śledź codziennie leczenia w określonym czasie. Ta formuła działa dobrze na ciele i ma doskonałe wyniki za włosy, dlatego laboratoria Emmediciotto zalecane do naśladowania system aplikacji dla szybkich i skutecznych wyników zarówno podczas upadku w fazie prewencyjnej w fazie energetyzujący skórę głowy.
Sposób użycia : Po umyciu włosy STEM - C strat szampon przeciw włosów, stosuje się ampułki Stem- C, oddzielając włosy palcami i stosować go bezpośrednio w katalogu głównym. Niewielkie ciśnienie palcami w sposób kołowy na skórze głowy, tak aby wykonać masaż shiatsu. Porady:
1), w przypadku znacznego włosów zaleca się stosować codziennie przez okołomiesiąc.
2) Aby zapobiec utracie włosów zaleca się stosowanie co najmniej 3 razy w tygodniu.
3 °) dla zmęczonych włosów, cienkie i kruche, zaleca się stosowanie co najmniej 2 razy w tygodniu, przez długi czas (do zasilania wielkiego włosów i skóry głowy).
Pakiet :. fiolka 10 ml, opakowanie 8 szt.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy