elenco Aziende - HOME PAGE -

ZABIEGI SPECJALNE
< EMMEDICIOTTO BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - EMMEDICIOTTO


ZABIEGI SPECJALNE
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 100503 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

ZABIEGI SPECJALNE
MASKA

NAWILŻAJĄCY EXTRA 15 ultra nawilżająca maska ​​
15 EXTRA NAWILŻAJĄCY maska ​​jest zaprojektowany, aby dać 15 minut odnowy biologicznej pokrywę daje elastyczność i nawilżenie włosów. Jego szczególny zapach melona zawinięte w poczuciu skrajnego samopoczucia fizycznego i psychicznego, tworzenie na chwilę relaksu.
Sposób użycia 15 EXTRA NAWILŻAJĄCY maska ​​musi być zastosowane na włosy umyte i utrzymywane na miejscu przez 15 minut. Pozwala na 3 różne techniki rekonstrukcyjne :. SOFT, z pomocą gorącej ręcznik, regularny z pomocą płyty i folii, silny z pomocą płyty i folii według metody Emmediciotto
Pakiet :. tuba 250 ml i 1000 ml butelki

09 OLD ROZWIĄZANIE
Kod relaksu dla zmęczonych i zestresowanych włosów /> 09 OLD rozwiązaniem jestkrem z naturalnych substancji pozbawionychchemicznych agresywny :wynik jestbardzo słodkie, z wielką mocą rekonstrukcji. Ponieważpierwszy wniosek włosy będą wyglądać jaśniej i elastyczna, tak wydają się już.
Sposób użycia : 09 OLD rozwiązanie jest rozłożone na całej długości włosów, aby zrekonstruować strukturę, a następnie stosując ją co tydzień dostaniesz wspaniały osiągnięcie. Idealny dla oczekujących :. Zastosować krem ​​obejmującą ją czepek i pozostawić na 20 minut pod źródłem ciepła
Pakiet :. 150 ml tube

20 dla skóry głowy,
Maska dla skóry - przed i po kolorze /> Sposób użycia : przed rozpoczęciem leczenia (w kolorze, na stałe, itp...) spryskać starannie chronić skórę przed i po zabiegu stosować na umyte włosy i pozostawić na 5 minut, aby uspokoić podrażnienie i nawodnienia skóry.
Pakiet :. szklana butelka 100 ml


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy