INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


ŻARÓWKA ŻYCIE
ŻARÓWKA ŻYCIE - GARAGNANI - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

Rate this product:


0 click

ŻARÓWKA ŻYCIE
GARAGNANI - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


pomaga w zapobieganiu intensywnego leczenia utraty włosów w połączeniu z ekstraktów roślinnych
Firma posiada doświadczenie kosmetyczne badań Philip Martin jako producent produktów do włosów profesjonalne od 1959 roku. Od 1996 roku jest również zaangażowany w produkcję szczególne traktowanie kosmetyki i perfumy.
Laboratorium specjalizuje się w: szczególne Pielęgnacja włosów produktów do pielęgnacji dla sektora zawodowego; kosmetyki profesjonalne produkty do higieny i leczenie na twarz i ciało; niestandardowe perfumy esencje smaki i kombinacji olejków eterycznych.
Trwających badań i rozwoju dla innowacji specyficzne sformułowania własnej marki żądanego przez klienta w prywatnych etykiet. Szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska jest priorytetem dla substancji naturalnych i roślin i eliminacji testów na zwierzętach. Jakość usług gwarantowana klientów odbywa się w pełne bezpieczeństwo i tradycji. Nienaganna obsługa i wysoki profesjonalizm "pozostaje najlepszą gwarancją dla konsumenta końcowego.

KAPILARNEJ KĄPIELI KONCENTRAT
-KAPILARNEJ KOMPLEKS SKONCENTROWANY BALSAM

UPADEK skoncentrowany kompleks okazał się wybrać badania w naturalnych. Skład jest bardzo skoncentrowany i specyfikacje tylko ziołowe substancje wyodrębnione i wzbogacony "czy szampon i balsam VITAL żarówki do żarówki VITAL AMPUŁKI leczenia szczególnie aktywne i stymulowanie dostosowane wyłącznie do opieki nad anomalii odczyty cebulki włosa, a w szczególności zapobieganie wypadaniu włosów. Duże znaczenie ma odżywczy, który odtwarza do korzeni włosów.
opakowanie: -szampon 250 ml w butelce;
-balsam w 6 ml fiolki w 13 pola szt.

Related

KERA TERAPIA : intensywne leczenie - GARAGNANI
ostatni kolor - GARAGNANI
: KERA INTENSYWNA TERAPIA - GARAGNANI

X

privacy