elenco Aziende - HOME PAGE -

MIRACL TERAPII
< HALONIS BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - HALONIS


MIRACL TERAPII
KERATYNA NAPRAWY SYSTEMU
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 78310 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

MIRACL TERAPII
KERATYNA NAPRAWY SYSTEMU

restrukturyzacji brasiliana zero leczenia keratyny z olejkiem arganowym
KERATYNA SZAMPON REGENERUJĄCY
Szampon Detangling "polerowanie restrukturyzacji działań i natychmiastowe restrukturyzacji; sformułowane z mieszanką łagodne środki powierzchniowo czynne i przyjazny dla skóry "delikatnie oczyszcza włosy, bez to zubożony barierę hydrolipidowy; pozostawia włosy miękkie, lśniące i miękkie. " Zawiera hydrolizat keratyny akcja naprawcza "oleju arganowego, bardzo odżywczy i restrukturyzacji jego anty-starzenia się i pochodną Limnanthes Alba quaternised klimatyzacji i działań ochronnych. Ćwiczenie klimatyzacja i polerowania intensywne działania. Produkt jest wzbogacona o kwas hialuronowy wypełniacz akcja anty-aging i Allantoin wobec kojący przeciwzapalne działanie drażniące.
opakowanie: butelka 250 ml.

Naprawa KERATYNY balsam natychmiastowe działanie
Wywiera wpływ na kontakt z wodą (tworząc z miękkiej pianki); klimatyzacja naskórka włosów wagi riallineandone i restrukturyzuje w głębi. Z oleju arganowego hydrolizat keratyny i Limnanthes Alba.
Opakowanie: 10 ml fiolki pudełko z 10 szt.

NAPRAWA KERATYNY RECONSTRUCTOR
urlop w klimatyzacji spray

Rozczesywania akcji "restrukturyzacji i natychmiastowe polerowania" pozostawia włosy miękkie, lśniące i miękkie. " Zawiera hydrolizat keratyny akcja naprawcza "Olej Argan do restrukturyzacji i odżywczy moc anty-starzenia się" oraz pochodną Limnanthes Alba quaternised klimatyzacji i działań ochronnych.
opakowania: butelka 125 ml spray.

KERATYNA MASKA REGENERUJĄCA
keratinous maska restrukturyzacji

Emulsja miękkie i płynne działanie Detangling "restrukturyzacji i natychmiastowe polerowania; odbudowuje i poprawia strukturę włosa. Działania przeciw elektryzowaniu się włosów. Pozostawia włosy miękkie, lśniące i miękkie. " Zawiera hydrolizat keratyny akcja naprawcza "olej arganowy o dużej mocy, restrukturyzacji i odżywczy anty-starzenia się jest pochodną ropy naftowej z Limnanthes Alba quaternised klimatyzacji i działań ochronnych. Jest to również wzbogacony o olej lniany, znana z bardzo wysokim restrukturyzacji i polerujące.
opakowanie: słoik 200 ml.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy