elenco Aziende - HOME PAGE -

BIOCORALL
< HANTESIS BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - HANTESIS


BIOCORALL
odbudowa zniszczonych włosów , wykonana z glonów wapiennych
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 109644 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

BIOCORALL
odbudowa zniszczonych włosów , wykonana z glonów wapiennych

laboratoria badawcze i rozwój Hantesis BIO- urodził corall :linia produktów do trwałej odbudowy włosów zniszczonych przez niekorzystne warunki atmosferyczne, substancje takie jak chlor lub zbyt agresywnych zabiegów chemicznych, produktów barwiących z Super rozjaśniania lub bielenia.
BIO - corall na podstawie alg koralowych, amino keratyny, prowitaminy B, witamina A i E, przeprowadza rekonstrukcję bezpośrednio do włosów, w którym jest nieodwracalnie uszkodzone :. W korze
Glony wapienne jest bogaty w substancję wysoce nawilżający dla skóry i włosów, w tkankach są aminokwasy, mocznik, fruktoza i witaminy PP, która daje siłę do włosów, witalność, połysk i miękkość, ich rekonstrukcji. Prowitamina B odżywiająwłosy, zarówno miękkie, gładkie i lśniące jak jedwab.
Witaminy A i E mają przeciwutleniacza walki z wolnymi rodnikami, ich działanie anty - starzenia się skóry i utrzymuje włosy zdrowe i energiczne. Hydrolizat keratyny, jestsubstancją podobną do naturalnej keratyny, przynosi pokarm, miękkość, siłę i blask do wszystkich włosów.

K - CORAL szampon
CORAL SZAMPON K oparte Glony Reef, jestszampon do całkowitej rekonstrukcji włosów zniszczonych przez zbyt agresywne zabiegi chemiczne. Bogate w aminokwasy keratyny, Pro witamina B, witaminy A i E, prowadzi stałą odbudowę i przeciwutleniacz, zapobiega starzeniu się skóry i łodygi.
Sposób użycia : Nałożyć odpowiednią ilość na mokre włosy i masaż delikatnie. Spłukać i powtórzyć w razie potrzeby. Przystąpić do stosowania Re - konstruktywnej oleju lub Coral.
Pakiet :. 250 ml butelka

RE- KONSTRUKTYWNY OLEJ
RE- KONSTRUKTYWNY oleju jestolej bogaty w witaminy, substancje Glony Reef i przeciwutleniaczy, które zwalczają wolne rodniki i zapobiegające starzeniu się łodygi. Wzmocnienie także keratynę strukturę włosów, dać im siłę, ciało i witalność.
Sposób użycia : po umyciu włosów szamponem z K - Coral Szampon, rozpowszechnianie
RE- konstruktywne długości MOP i porady, delikatnie masować obszary, które mają być traktowane. Pozostawić na 5-10 minut. Dokładnie spłukać ciepłą wodą.
Pakiet :. 150 ml butelka

CORAL maska ​​algowa
Wodorosty rafa, Koral maska ​​algowa maska ​​jestodżywczy dla całkowitej odbudowy włosów zniszczonych przez zbyt agresywne zabiegi chemiczne. Jest bogaty w substancje związane z naturalnej keratyny, witaminy z grupy B, A i E, które odtworzenia wewnętrznej struktury włosa i mieć przeciwutleniacz, zapobiega starzeniu się skóry i włosów.
Sposób użycia : po umyciu włosów szamponem z K- Coral, usunąć nadmiar wody przez odciśnięcie ręcznikiem. Zastosuj odpowiednią ilość CORAL maska ​​algowa, przykryć czepek i potem znowu z ręcznikiem. Moczyć przez 5-10 minut. Dokładnie spłukać ciepłą wodą.
Pakiet :. 150 ml tube

SILK DROPS
SILK DROPS to kompleks Klimatyzacja, odżywcze, rozjaśniające i adiuwantów, użyteczne w zapobieganiu rozdwajaniu.
Sposób użycia : Rozłóż 2-3 krople produktu na wyciągnięcie ręki, a odnoszą się do długości i końce. Użyj na mokre lub suche włosy.
Pakiet :. Fiolka 30 ml dozownik

SHINING mgle
SHINING mgła ma gazu, który dzięki jej składników aktywnych, zapewnia miękkość włosów i subtelny połysk, eliminowanie elektryczności statycznej. Sposób użycia :. Spray bezpośrednio na włosy z odległości 25-30 cm od włosów
Pakiet :. brak gazu sprayem 150 ml


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy