elenco Aziende - HOME PAGE -

freerange
< HANTESIS BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - HANTESIS


FREERANGE
freerange
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 88914 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

freerange
freerange

linia zaprojektowana specjalnie dla kolorowych i traktowane włosy. Ustawa o składniki odżywcze i restrukturyzacja na keratyny, przeprowadzeniu klimatyzację. Włosy nabywa nawodnienia organizmu, miękkość i połysk.

RICH piany - szampon do włosów traktowane uniwersalny
Uniwersalny szampon, delikatny do częstego stosowania do włosów normalnych i leczonych. Delikatnie umyć skórę nadając objętość włosów i ciała.
okno : butelki ml zbiornika 250 do 1000 10 lt

WYWAŻANIE

COLOR SZAMPON
Szampon opracowany specjalnie dla kolorowego i traktowane włosy. Zawiera specjalne środki powierzchniowo czynne, z niskim indeksem podrażnienia, wysokie działanie ochronne, delikatnie oczyszcza skórę i włosyustawiania kolorów.
okno : 250 ml

WYWAŻANIE

COLOR ODŻYWKA
Restrukturyzacja i nawilżająca maska ​​na kolorowym i traktowane włosy. Ustawa o składniki odżywcze i restrukturyzacja na keratyny, przeprowadzeniu klimatyzację. Dajewilgoci włosów, ciała, miękkość i połysk.
okno : 150 ml butelka

ŁĄKI Plax
Jestsilnie rozczesywania śmietana, restrukturyzacja, odżywcze i nawilżające zawierające Łąka oleiste i mleczko pszczele. Podziękowania dla tych substancji w pobliżu leczonych chemicznie włosy natychmiast przyjąć ciało i połysk włosów naturalnych. Doskonałe wyniki są również naturalne włosy, kręcone i suche, stają się one wiązane.
okno : słoiki 250 ml i 1 kg

ENERGY SERUM />
Pożywka energetyzujący pre - i post- leczenie włosów, przeprowadza klimatyzację i rekonstrukcyjnej. Dzięki jego spraye formuły ENERGY SERUM jest praktyczny do użytku w domu lub w salonie. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, szczególnie nadaje się dla tych, barwione, bielone, smugi lub traktowane. Jest bogaty w właściwości, takie jak omega 3, omega 6 i omega 9 regeneracji. ENERGY surowicy mogą być również stosowane jako obróbki wstępnej stopniu uszkodzone włosy.
okno : 150 ml spray butelki

OIL MIX
Olej ochronny do konturu twarzy i szyi na używanie jako granicę ochronną dla twarzy i szyi przed nałożeniem koloru. Miesza się w kolorze (około 5 ml) zmniejsza nadwrażliwość skóry.
okno : 60 ml butelka z dozownikiem


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy