elenco Aziende - HOME PAGE -

LODY KERATYNY - MUS, serum, olej eliksir
< INEBRYA BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - INEBRYA


LODY KERATYNY - MUS, SERUM, OLEJ ELIKSIR
restrukturyzacji linii


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

LODY KERATYNY - MUS, serum, olej eliksir
restrukturyzacji linii

restrukturyzacji linii podziału, opartej na keratyny włosów wyprostował Kinky i poddane obróbce chemicznej
Lody keratyny wykonuje skutecznego działania filmowanie i uszczelniaczem do zwalczania i zapobiegania rozdwojonych koncowek. Specjalny skład na bazie białka jest wzbogacony o aminokwasy i keratyny restrukturyzacji z ceramidami regeneruje włosy noszone i przywraca międzykomórkowej spójności dając do włosów wygląd pełniejsze, CD' elastyczne i istotne. Bambusa ekstrakt przyczynia się do odżywiają i nawilżają włosy zdrowsze i silniejsze. Białka mleka wywierać niezwykłą moc, klimatyzacja i odżywczy tonik, .

MUS KERATYNY
Restrukturyzacji keratinous mus z ceramidami do środka mocowania idealny dla włosów średnich i dobrze jest pozbawione ton i objętości, , które wymagają dostaw dodatkowych witalność. Restrukturyzuje włosy z wysokie działanie kosmetyczne i sprawia, że niezwykły Tom pozostawiając włosy miękkie i lekkie.
opakowanie: butelka 250 ml z.

RESTRUKTURYZACJI SUROWICY
Restrukturyzacji płynu keratyny jest idealny na suche włosy są kręcone "kolorowy i leczonych. Jej specjalne działanie na włosy, dzięki czemu aksamitne tam genialny "miękka i jedwabista, bez obciążania. Wzbogacona o kwas hialuronowy i ceramidami pęknięcia rekonstruowane i niedoskonałości włókien kapilarnych "owijanie łodyg z folią przeciw elektryzowaniu się włosów i wilgoci.
opakowanie: butelki 100 ml.

ELIKSIR OIL KERATYNY
Olej-Elixir ziołowy keratyny restrukturyzacji i Macadamia olej jest idealny na suche włosy są kręcone "kolorowy i leczonych. Jego tłusty preparat jest bogaty i koncentratu, źródła' warunki i skutecznie detangles, przynosząc miękkość i jedwabistość nadzwyczajne włosów nawet najtrudniejsze. Regeneruje wzmacnia i odżywia struktury wewnętrznej jest Dokonywanie włosów nawilżona.
opakowanie: butelka 200 ml.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy