elenco Aziende - HOME PAGE -

PRO KOLORYSTA CON HYALU COLORPLEX
< ITELY BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - ITELY


PRO KOLORYSTA CON HYALU COLORPLEX
wspierać wszystkie kierunki techniczne
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 23077 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
PRO KOLORYSTA CON HYALU COLORPLEX
wspierać wszystkie kierunki techniczne

KOLORYSTA PRO jest synergistyczne linii sformułowany, aby oferować idealne wsparcie do służby technicznej, fryzjerka, zapewniając najwyższą starannością i jakości wyniku dla klienta w 3 prostych krokach: przygotowanie, chroni i wzmacnia. Przed podczas i po, kolorysta PrO sprawia, że skóra chroniona i nawilżona, lśniący kolor i trwałe i jasnych włosów, grubości i łatwo się rozczesują.
KOLORYSTA PRO jest sformułowane z wysokiej jakości składników: Hyalu Colorplex, pochodną kwasu hialuronowego, który wnika w głąb włókien; Ac Colorplex, ultra ochronne cząsteczki melaniny w oparciu i Wasabi; Jedwabiście Zaawansowany System, białka jedwabiu emulsji przez nadzwyczajne regenerujący siły. Linii, dermatologicznie, Sles i kwasu p-hydroksybenzoesowego wolne.

KOREKTOR
Korektor do długości i końce

Natychmiastowe równoważenie płynów kwasu p-hydroksybenzoesowego łamliwe włosy porowate i zasilany przez wyłączne Hyalu Colorplex. rozpoznaje i restrukturyzuje obszary zbyt porowate włosy tylko i bardziej uczulone, przywracając równowagę nawilżenia. Poprawia wchłanianie koloru i zapewnia spójność.
opakowania: butelka 200 ml.

OCHRANIACZ GŁOWY
balsam ochronny na skórze

Dla skóry, która jest czerwona lub szczególnie wrażliwe. Skórę specjalny płyn ochronny wzbogacony o ekskluzywnych Hyalu Colorplex i uspokajający agentów, który tworzy warstwę ochronną na skórze. Nie zmienia wyniku kolor.
opakowania: butelka 120 ml.

DERMA TARCZA
bariera ochronna kremu

Chroni obwodu powierzchni, tworząc tarczę odporne na plamy. Unikać bezpośredniego kontaktu z koloru skóry, pozostawiając ją
miękka i nawilżona. Nie zakłócać prawidłowego penetracji kolorów na linii włosów.
opakowania: rury 150 ml.

KOLOR CZYSTSZE
Stain remover za ładny

Idealny do wyeliminowania ślady kolor, który może pozostać na skórze po aplikacji, ale ma również decongestant wpływ na działanie uspokajające.
opakowania: butelka 200 ml.

CHELATUJĄCYCH SZAMPON
konkretnych szampon pre usługi techniczne

Bez siarczany i parabenów ma podwójne działanie do mycia i chelator. usunąć pozostałości stylizacja i neutralizuje depozytów służby techniczne poprzedniego przed każdą nową usługę. Zapewnia doskonałe czyszczenie włosów do penetracji jednolitego koloru.
opakowanie: 1000 ml butelka.

PO SZAMPON COLOR
szampon konkretnego postu usługi techniczne

Nowo kolorowe lub rozjaśniane włosy. Łagodny szampon bez siarczany i parabenów konkretnego postu służby technicznej dzięki ekskluzywnej Hyalu Colorplex przedłuża intensywność koloru poprzez poprawę ich blask.
opakowania: butelkach 250 i 1000 ml.

REVIVOR PRO
odżywka po określonej usługi techniczne

Szlachetne odżywcze odżywka szczególne post trwałe przebarwienia, odbarwienia, serwisu technicznego i do prasowania i dla wszystkich włosów typy ów potrzebować zostać zrestrukturyzowane.
kontener: słoik 1000 i 200 ml butelka.

XTRAORDINHAIR 10 w 1
odwodnione i suszonych włosów spray

Wielofunkcyjny i płukania roztwór spray nie odgrywa dwufazowy cenne 10 akcji: nawilża, przywraca włókno daje ciała i objętości, odżywia wał, detangles bez uszkodzenia włosów, chroni przed promieniami UV, oświetlając blasku znowu, chroni kolor, włos i zapobiega rozdwajaniu.
opakowania: butelka 250 ml.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy