elenco Aziende - HOME PAGE -

Liding Życie
< KEMON BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - KEMON


LIDING ŻYCIE
Liding ŻYCIE
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 99685 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Liding Życie
Liding ŻYCIE

idealny system do profesjonalnej pielęgnacji włosów i salon fryzjerski oferuje swoim klientom ukierunkowane zabiegi na każdą potrzebę skóry i włosów. Działa dzięki selekcji składników aktywnych pochodzących z naturalnych składników i leczenia aktywne.
We wszystkich tych szamponach zakresie, szczegółowe badania i uważnej oceny składników kosmetycznych doprowadziły do ​​opracowania mieszanki surfaktantów zrównoważony w stanie oczyścić włosy i skórę głowy wbardzo delikatny, całkowicie unikając używania (SLES Sodium Laureth Sulfate).

- Liding Życie POLY VITAL SYSTEM
Zapobiegawcze leczenie spadek działając głównie na poziomie mikrokrążenia skóry, stymulując cebulki włosa z substancji, które pomagają promować zdrowy i naturalny odrost włosów. Żeń-szeń na bazie formuły odgrywa odżywcze i pobudzające, glukonian cynku orazkompleks witamin z grupy B zapobiegają tworzeniu się wolnych rodników i
odgrywać regulator łoju,metylo - Nnicotinato zwiększa mikrokrążenie powodując nieznaczne uczucie ciepła ze względu na zwiększony przepływ krwi w miejscu umieszczenia na skórze. To wszystko sprzyja penetracji aktywnych składników obecnych w produkcie funkcjonalnej.

POLY VITAL SHAMPOO
Oczyszczający żel o działaniu stymulującym na podstawie żeń-szeń. Mieszanka witaminy zawarte w nim chroni skórę i włosy przed szkodliwym działaniem środowiska i ponosi odpowiedzialność za regeneracji, dotlenienie i reaktywację komórek naskórka. Tonowania działalność i wzmocnienie składników aktywnych w swojej formule sprawia, że ​​szczególnie nadaje się do oczyszczania włosów /> Zapach:. Mięta i szałwia
Opakowanie :. butelki 250 i 1000 ml

POLY VITAL LOTION
W połączeniu z szamponem Poly Vital jest zalecany w leczeniu fiolka spadek włosów zastrzeżeniem wcześnie lub zbyt obfite. Ma stymulujący i pobudzający cebulki włosa. Gwarancje do aparatury łojowych skóry głowy i pilo prawidłowego odżywiania, aby przywrócić najlepsze warunki funkcjonalne i higieniczne. Kompleks składa się z żeń-szenia funkcjonalny,
Cynk i witaminy B, przynosi elementy istotne dla prawidłowego wzrostu włosów.
Zapach:. Cynamon i mirt
Instrukcje użycia: Stosować po szampon Poly Vital, rozpowszechniać na odcinkach skóry. POLY VITAL LOTION Puu być również stosowane na skórę i suche włosy. Masaż lekko naciskając palcami. Nie spłukiwać.

intensywnego leczenia
1 ampułka dziennie przez 5 tygodni (unikanie stosowania do 7 ^ / ^ 14/21 ^ / 28 ^ dzień) oczyści włosy z szamponem Poly Vital 2/3 razy w tygodniu.

podtrzymujące leczenie
2 ampułki w tygodniu, po umyciu, na 3 tygodnie.
Opakowanie: 8 ml fiolce w pudełku 6:30 szt .


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy