elenco Aziende - HOME PAGE -

EVOQUE FOREVER YOUNG
< KOMEKO BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - KOMEKO


EVOQUE FOREVER YOUNG
Ochrona podczas zabiegów technicznych
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 20856 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

EVOQUE FOREVER YOUNG
Ochrona podczas zabiegów technicznych

Nowe, Rewolucyjne leczenie aby chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi przez zabiegi techniczne. Zapewnia elastyczność włosom siłę i zawsze młody wygląd. Aktywne składniki wniknąć we włosy wiecznie młody dzięki Niosoma: innowacyjny system dostarczania, który pozwala na produkt uzyskać głęboko do kory włosów , bez wpływu na wynik służby technicznej wykonywane.
Na podstawie:
• Izoflawony sojowe, że zrekompensować braku równowagi hormonalnej i stymulują syntezę kolagenu i odnowienia komórki przeprowadzając wolnym rodnikom;
• Phytoceramidi , który odtworzyć przestrzeni międzykomórkowej tworząc niewidzialna wzór na powierzchni naskórka, który umożliwia trwałe nawilżenie;
• N-acetylo cysteina, który ma działanie antyoksydacyjne bezpośrednie;
• Aminokwasy, które poprawiają działanie składników aktywnych. System jest zaprojektowany w 3 fazach, które działają synergistycznie.

TWÓRCA
Mieszać w mix , chemiczne, usługi , wiecznie młody twórca tworzy nowe , linki, chroniąc istniejącej struktury wewnętrznej. Daje siłę i elastyczność włosów.
opakowania: butelki 500 ml i 250.

DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH
Wzmacniającej krem wzmocnienie więzi stworzone przez wiecznie Młodzi twórcy dając odżywienie i nawilżenie.
opakowania: butelki 500 ml i 250.

MODUŁ KOŃCOWY
BI tygodniowe leczenie przeprowadzane w domu. Z emolientami daje większą miękkość i połysk włosów.
pakiet: słoiki 250 i 500 ml.

sposób aplikacji:
LECZENIE 1-KOLOR
Mix kolor krem z wyzwalacza, a następnie Dodaj 1 ml (używając miarki, pod warunkiem) do FY 10 gramów krem kolor dla każdego twórcy używany sam (nie licząc ml aktywator). Nałóż miksturę jak zwykle.
Po szampon EVOQUE CHROMALIFE spłukać i zastosować 5 minut POLEPSZACZ , Pozostaw FY i dokładnie spłukać. Do konserwacji stosowania dwa razy w tygodniu FY finishera.

2-SUPERLIGHTENERS (rozcieńczenie 1:2)
Mix kolorów jak zwykle krem z aktywator i następnie dodać jeden dla każdego 50 gr FY twórca super rozjaśniania krem stosowany 7 , 5 ml (używając miarki, pod warunkiem). Postępować jak w przypadku leczenia klasyk kolor.

3-WYBIELANIE PROSZEK
Jak zwykle wymieszać z aktywator i wybielacze, a następnie dodać 2 ml, 10 gramów proszku dla każdego twórcy FY, używane. Postępować jak w przypadku klasycznego leczenia.

4-ZABARWIENIE
Zastosuj szampon EVOQUE CHROMALIFE , mix dla każdego 10 gramów bezpośredniego kolor 1 ml FY Creator stosuje się jak zwykle. Postępować jak w przypadku leczenia klasyk kolor.

LECZENIE 5-ochronne bez chemicznych usług
Zmieszać 10 ml FJ 15 ml Creator z FJ POLEPSZACZ.
NAWILŻAJĄCY i Odżywczy szampon EVOQUE uruchomić wybierając czy dobrze włosów lub tyłek stosuje się od nasady do końcówki z źródła ciepła na 15 minut, a następnie spłukać ciepłą wodą. Niech włosy do temperatury pokojowej i ponowne stosowanie FY POLEPSZACZ , równomiernie od nasady do końców, pozostawić na 3 minuty. Spłukać i osuszyć. Do konserwacji stosowania dwa razy w tygodniu FY finishera.

6-CHEMICZNE PROSTOWANIE WŁOSÓW
Po umyciu włosów szamponem EVOQUE elegancki i gładki, dodać 10 ml 50 g FY CrEATOr każdy krem prostujący. Jak zwykle zastosować mieszaninę i spłukać
dokładnie. Zastosować neutralizujących płukania i przejść do , Zastosuj, Pozostaw 5 minut FY dla średniozaawansowanych i spłukać dokładnie. Do konserwacji stosowania dwa razy w tygodniu FY finishera.

7-KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW
Nałóż szampon do keratyny przygotowujący mix 1 ml na 10 gramów kremu do keratyny twórca FY; postępować jak zwykle do usługi. Pod koniec leczenia, należy stosować 5 minut polepszacz , Pozostaw FY i dokładnie spłukać. Do konserwacji stosowania dwa razy w tygodniu FY finishera.

8-STAŁE
Nałóż szampon EVOQUE CURL i fala i postępować jak zwykle aż do stosowania neutralizatora , Zdejmij lokówki i DAB dobrze ręcznikiem; dotyczą 25-30 ml FY Creator równomiernie od korzeni końce zostaw na 10 minut. Nie płukania zastosować FY POLEPSZACZ do saturate włosy zawsze równomiernie od nasady do wierzchołka. Pozostaw na 5 minut i dokładnie spłukać. Postępować z suszenia. Do konserwacji stosowania 2 razy w tygodniu FY finishera.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy