INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


درمان MIRACL
درمان MIRACL - HALONIS - درمان - مراقبت از مو

درمان MIRACL
HALONIS - درمان - مراقبت از مو


کراتین تعمیر سیستم

بازسازی brasiliana صفر کراتین درمان با روغن أرجا
کراتین تعمیر شامپو
شامپو با Detangling, پرداخت بازسازی اقدام و بازسازی فوری; فرموله شده با مخلوطی از سورفكتانت ملایم و دوستانه پوست, به آرامی پاک مو بدون آن تهی مانع hydrolipidic; برگ مو نرم، براق و نرم است., شامل پروتئینه کراتین عمل ترمیمی, Argan نفت بسیار مغذی و بازسازی آن ضد پیری و مشتق شده از Limnanthes آلبا quaternised مطبوع و اقدام حفاظتی است. ورزش تهویه و اقدام شدید پرداخت. این محصول در غنی شده با اسید هیالورونیک فیلر اقدام ضد پیری و Allantoin به تسکین دهنده ضد محرک.
بسته بندی: بطری 250 ml.

کراتین تعمیر اقدام لوسیون فوری
اعمال اثرات خود را در تماس با آب (تشکیل کف نرم)؛ مقیاس riallineandone تهویه پوست مو و بازسازى در عمق. با Hydrolysed کراتین Argan نفت و Limnanthes آلبا.
بسته بندی: جعبه 10 ml ویال از 10 رایانه های شخصی.

تعمیرات کراتین RECONSTRUCTOR
اسپری مطبوع ترک

Detangling عمل 'بازسازی و پرداخت فوری' برگ مو نرم، براق و نرم است., پروتئینه کراتین عمل ترمیمی شامل 'Argan نفت بازسازی و تغذیه قدرت ضد پیری' و مشتق شده از Limnanthes آلبا quaternised مطبوع و اقدام حفاظتی است.
بسته بندی: بطری اسپری 125 ml.

ماسک ترمیم کراتین
ماسک بازسازی keratinous

امولسیون های نرم و صاف Detangling عمل, بازسازی و فوری پرداخت; بازسازی و ساختار مو را بهبود می بخشد. اقدام ضد ژوليدگی. برگ مو نرم، براق و نرم است., شامل پروتئینه کراتین عمل ترمیمی, Argan نفت با قدرت بالا در بازسازی و تغذیه ضد پیری است مشتق شده از نفت از Limnanthes آلبا quaternised مطبوع و اقدام حفاظتی است. همچنین با روغن بزرک شناخته شده برای بازسازی بسیار بالا و خواص پرداخت آن غنی شده است.
بسته بندی: شیشه 200 میلی لیتر.

Related

MIRACL درمانی - انرژی سیستم - HALONIS
MIRACOIL - HALONIS
MIRACL درمانی - شامپو روغن آرام - HALONIS
تکامل REBUILDER - HALONIS

X

privacy