INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


Pārāk steidzīgs - stils un apdares
Pārāk steidzīgs - stils un apdares - ALTER EGO ITALY - Želeja un apdare mati

Rate this product:


0 click

Pārāk steidzīgs - stils un apdares
ALTER EGO ITALY - Želeja un apdare mati


discounts

HASTY PĀRĀK - stils un apdares

pārāk steidzīgs
GLOSS & Sleek
lai spīdīgi un krāšņi

Pamatojoties Phytosleek ® BIOPOLYMER un kaņepes. Action trīsvērtīgā anti - sprogas, nogludināšanai un regulēšanas no Phytosleek ® ir saistīts ar sinerģiju viedo polimēru un katjonu olbaltumvielām sojas, kas ir barojošu efektu un filmēšanas ap matu šķiedras. Anti- sprogas ir arī efektīvs augsta mitruma apstākļos. Phytosleek ® sniedz vitalitāti, gludu un regulē arī telpas grūtāk. Kaņepes (Cannabis sativa sēklu eļļa), tiek uzskatīta par vienu no visvairāk pārtikas eļļas un pilnīgu olbaltumvielu avots. Tā satur 20 aminoskābes, ieskaitot 9 būtiskām aminoskābēm. Bagāta ar vitamīniem A, B1, B2, B3, B6, C, D un E, satur lielu daļu no neaizstājamās taukskābes, bagāts ar Omega - 6 un Omega - 3. Tās mitrina un mīkstina īpašības padara matus elastīgāku un vieglāk ķemmēt. Katrai produktu līnija GLOSS un gluds gaismas, aizsargā un uzlabo stilu, kas palīdz saglabāt dabas noskaņu matiem. Pieder diapazona gloss & gluds :
mirgošana BŪTĪBA
Spray pulēšanas un mīkstināšana, ultra -light, nav taukains, atstājot matus spīdīgu, mīkstu un smaržīgu. Filma veidojošo aizsargā no mitruma un smogu. Spray no attāluma aptuveni 30 cm beigās no dizainu un pēc laku.
box : Spray 150 ml

sabiezēšanu un apjoma piešķiršanai
formas un arhitektūras apjomi

Pamatojoties Purisilk čokurošanās tēlnieks un kaņepes. Ideāls līdzsvars starp kontroli un nodrošinot ezis ir saistīts ar bagātīgu botānisko kompleksa un tehnoloģijas. Sastāv no dabīgām vielām katjonu olbaltumvielu Moringa un fiksatoru polimēru, sniedz spēku un struktūru, lai cirtaini. Purisilk dod apjomu un nosaka kustību, atstājot matus tonēti un elastīga. Katrs produkts aizsargā un izkopj stila modeli, pārveido tekstūru matus un palīdz saglabāt dabas pieskārienu smalkiem matiem nepieciešama ķermeņa un cirtaini mati, kas nepieciešama trīsdimensiju efektu. Sabiezējums un apjoma piešķiršanai pieder diapazons :
• Electrolux VOLUME
Apjomu fine matiem, apjoma efektu no saknēm bez svēršanas to uz leju. Gariem matiem, efekta gruntis rada perfektu bāzi, uz kuras piemērot citu stilu, palielinot ilgumu un ietekmi uz matiem.
konteineru. 150 ml aerosols
• VOLUXIOUS Hairspray
Apjomu matu laka ātri žūstoša, viegli noņemt ar vienkāršu suku. Turot gaismu, nodrošina maksimālu spīdumu bez svēršanas to uz leju.
box : Spray 150 ml

CREATE & Texturise
sīksts un sculpted mati

Pamatojoties uz kaņepju (Cannabis sativa sēklu eļļa), tiek uzskatīta par vienu no visvairāk pārtikas eļļas un pilnīgu olbaltumvielu avots. Tā satur 20 aminoskābes, ieskaitot 9 būtiskām aminoskābēm. Bagāta ar vitamīniem A, B1, B2, B3, B6, C, D un E, satur lielu daļu no neaizstājamās taukskābes, bagāts ar Omega - 6 un Omega - 3. Mitrina un kondicionēšanas īpašības, kas padara matus elastīgāku un vieglāk ķemmēt. Katrs produkts aizsargā, modelis, sculpts un izkopj stilu, pagriežot katru aspektu ar radošiem risinājumiem. CREATE & Texturise pieder diapazons :
• OCEAN MIST
Texturizing spray pludmales efekts balstīta minerālu un jūras aļģu ekstrakts Hawaii par izskatu ar mīkstu viļņu, seksīgs un nedaudz sajaukts.
box : Spray 150 ml

X

privacy