INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


Silicum matu ārstēšana
Silicum matu ārstēšana - BAREX - Želeja un apdare mati

Silicum matu ārstēšana
BAREX - Želeja un apdare mati


Silicum matu ārstēšana

STILS - SILICON funkcionāliem
Funkcionāliem silīcija zīmogs dod un rada spēles gaismas, kas atspoguļo kristālisko pilnību sākotnējā kvarca.
Kristāli, jo īpaši tās, kas satur silīciju, ir vienmēr tikusi uzskatīta piemēri ģeometrijas un formālās pilnību dabā. Kristāli izskats ir pārņemts no laboratorijas Barex, līnija dizainu, Silīcija matu ārstēšana. Līnija apvieno un atspoguļo pilnību un daudzpusība šīs minerālvielas, ar dažādiem sastāviem, kas paredzēti, lai veicinātu radošumu
un iztēle. Tie ir produkti, kas nosaka, formu, sculpt un ļauj jums pielāgot jebkura veida frizūra, lai nodrošinātu aizzīmogošanas, aizsardzību, sēj.

GLAZE gaismas efekts
Gēla lakas šķidrumu, pamatojoties uz augu vielas, universāls un viegli izmantot. Paredzēti, lai sniegtu jums pilnīgu kontroli un lielāku radošumu, lai visiem stila veidiem. Silicon funkcionāliem zema kušanas temperatūra un D - pantenols ir matiem neredzamu plēvi, kas padara tos viegli un bagāts pārdomas. Nav taukains vai atstāt visu lieko.
konteiners : 250 ml pudele

FOAM gaismas efekts
Ideāli, lai sniegtu tilpumu līdz frizūra piedāvāt dabas un zīmogs. Funkcionāliem kvarca par zīdaini jūtas un D- pantenolu, kopā ar īpašiem sveķiem, dod matiem unikālu un ilgstošu spilgtumu, pārstrukturējot tos.
iepakojums : pudele FF / FN 250 ml

SPRAY gaismas efekts
Fiksēts stils, kas dabiskā veidā, un garu, sniedzot silkiness un ķermeņa uz matiem. Funkcionāliem silīcijs ar augstu refrakcijas indeksu un D- pantenolu, kopā ar īpašiem sveķiem, dod matiem unikālu un ilgstošu spilgtumu, pārstrukturējot tos.
iepakojums : pudele ar 300 ml

šķidro kristālu
Tā satur līdzsvarotu maisījums funkcionāliem silīcija šķidruma ar izteiktu afinitāti pret struktūru matiem, kas īpaši izstrādāta, lai sniegtu ārkārtas spilgtumu un apjomu. Ideāli piemērots permed un krāsotiem matiem, padara mīkstu un zīdainu uz ​​tausti, pateicoties ietekmes laminēšanas un aizsardzības līdzekļiem. Tā neietekmē fiksatoru. Ir filtrs U.V.
Iepakojums: 50 ml pipete pudele

WAX POĻU FIXING
Ideāli piemērots sculpting fantāzija ar visvairāk oriģinālu un ekscentrisku frizūras. Multi - funkcionāliem silīcija ļauj izveidot lielisku ietekmi uz slēdzenes, pušķiem un bārkstīm, radot īpašu apgaismojumu un kontrastu. Piemērots stils mūsdienīgāks.
konteiners : 100 ml jar

X

privacy