INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


DESIGN
DESIGN - JOICO - Želeja un apdare mati

DESIGN
JOICO - Želeja un apdare mati


DESIGN

FORMING poļu
Piebilst elastību, definīciju un spīdumu matiem, bez svēršanas to uz leju, un neatstājot atlikumu. Tas fiksatoru pasta ir ideāli piemērota īsiem matiem un vidēja garuma.

tekstūra spray
Spray apjomu un atbalsts, kas pielāgojas dažādiem veidiem un garuma matiem. Pateicoties jūras aļģu ekstrakti baro un nodrošinot garumu bez svēršanas to uz leju, tas aerosols irideāls atbalsts, lai noteiktu sākotnējo frizūras.

FLEXIBLE VEIDOšANA SPRAY
Hairspray, nosakot vidēja, kas darbojas izpildvaras fiksatoru. Atstāj matu spīdumu, ne slapja un neatstāj nekādu atlikumu.

HUMIDITY BLOCKER
Novatorisku saplūšana būtisku lipīdu, un antioksidantus, lai pasargātu matus un pasargātu to no bojājumiem, ko izraisa UVA / UVB stariem un brīvo radikāļu. Ātri un efektīvi, tā ievēro matu šķiedras, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību un atjaunošanu matiem no kutikulas līdz garozā.

DRY SPRAY VASKS
Sausa spray vasks, lai radītu izskatās apņēmības un negaidīts. Bagāti ar ēteriskajām lipīdu un antioksidantu, pasargā matus no UVA / UVB stariem, aizsargājot tos no bojājumiem, ko izraisa brīvie radikāļi un foto novecošanos.

MOLDING PUTTY
Novatorisku saplūšana būtisku lipīdu un antioksidantu, lai pasargātu matus un pasargātu to no bojājumiem, ko izraisa UVA / UVB stariem un brīvajiem radikāļiem. Tā piedāvā elastību un izturību uz jebkuru stilu. Ātri un efektīvi, tā ievēro matu šķiedras, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību un atjaunošanu matiem no kutikulas līdz garozā.

padevīgs PASTE
Molding pastas veidot un pārveidot bez ierobežojumiem, kamēr jums vēlamo izskatu.

GLOSS WAX
Vasks sculpt, formu, baro un aizsargā. Tas dod spīdīgu efektu.

X

privacy