INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


Frizieru šķēres
Frizieru šķēres - CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI - Šķēres matiem

Rate this product:


0 click

Frizieru šķēres
CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI - Šķēres matiem


discounts

šķēres irbūtisks līdzeklis, lai stilists frizieris, lai nedod neko, pat ne aizdevuma, kolēģi vai darbiniekiem.
No rakstiem izskatīto CO.IN. lepnums, ir SLODZE rotaslietas meteorīts, tikai par materiāliem, ar kuriem tā ir būvētas, balstoties uz meteorīta joslā, kas padara tomūža garantija : Jums var asināt asmeņus, neapdraudot nodilumu un saglabāt savu ilgi notika vadu.
Arī unikāla savā veidā, lai pētītu līdzsvaru un ergonomikas izmantošanas apdares ar damasts.
Tā unikalitāte padara toobjektu kāroto speciālisti un kolekcionāri, un padara to ekskluzīvu un prestižas balvas starptautiskos konkursos.

MATERIĀLS
Sākotnējā ideja bija izveidotunikālu, gandrīz maģisks, kas kopā ir būtiska vērtība, lai vienlīdz svarīga ir simboliskā nozīme, piemēram, mērķi, tad domāja tikai trīs mākslinieku pasaulē, kas izrādīsies vērts šo balvu. TādējādiSHEAR rotaslietas meteorīts tika veikta 3 gabali, kuros, pateicoties prasmi galvenā viltotāji itāļu, damasts tērauda pievienojās uz jautājumu, kas nāk no debesīm. Preces ar saknēm tālu atpakaļ laikā, ar tāda paša materiāla kā viltotu zobenu seno bruņinieku, objekti ar dziļām saknēm telpā, lai aptvertu, jometāla folija irmeteorīts.

DAMASCUS DESIGN
Bruņinieks bija viņa zobenu, un viņa smēde irlēns process un maģisks.
In tālākās Damaskā laikā krustneši un turnīros,sena tradīcija maģistra ieroču izgatavotājiem dzemdēja objektu milzīga vērtība : tie tika uzcelta Damaskas tērauda
.Leģenda vēsta, kazobens izgatavots no damasts tērauda varētu samazināt klinti, var sarullēt ap vīrieša un atpakaļ taisni, nekad nezaudējot līderi.
Materiāls, kas saskaņotu elastību un izturību, jo dažādu absorbcijas oglekļa, galvenokārt koncentrēta uz zobena, saglabājot tās kodolu salīdzinoši mīksts.
Uz ilgu laiku, kopš 1300, nav bijis ziņu par šo procesu, lai mēs sēroja savus zaudējumus, bet gan nepamatoti.

LOCK BOX TOP Hairstylists
Labākajā gadījumā, kas īpaši paredzēti 3 gabaliem šķēres JUVELIERIZSTR meteorīts. Alumīnija bloks, lai pielāgotu tās dobu sēdekļa lāzera šos ekskluzīvus priekšmetus.
Iegriezums TOP Hairstylists, uz abām pusēm no kastes,dibens bloku un augšpusē vāku, tas uzlabo spīdumu / satīna materiāla, kurā tas ir izgatavots.

X

privacy