INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


NEWLIFE.IT
NEWLIFE.IT - ALDO FORTE - Apstrāde - matu kopšanas

NEWLIFE.IT
ALDO FORTE - Apstrāde - matu kopšanas


SHAMPOO GREASE
Šampūns smērvielu NEWLIFE.IT atjauno normālu ražošanas sebum ar tauku dziedzeri. Irtonizējoša un savelkoša palīdzot atjaunot normālu fizioloģisko līdzsvaru.


SHAMPOO ANTI palīdzot
Šampūns maigi attīra un krist NEWLIFE.IT spēlē normalizāciju un atjaunošanā, jo tā sastāvā ir aktīvās sastāvdaļas un maiga. Tas stimulē aktivitāti matu sīpola, lai palīdzētu normalizēt ādu un pēc tam cīnīties matu izkrišana. Dod jaunu sparu matiem trausls un vājš, un to var izmantot bieži.


ŠAMPŪNS smalkas spalvas rekonstrukcijas
Rekonstrukcijas NEWLIFE.IT šampūns smalkiem matiem mitrina un baromatus padarot un atjaunojoša no pašiem pirmajiem pieteikumiem stingrāku un izcili. Tas ir īpaši ieteicams smalkiem matiem vai trausls.


rekonstrukcija matiem ŠAMPŪNS
Rekonstrukcijas NEWLIFE.IT šampūns matiem mitrina un baromatus atjaunotu un padarītuagrāka izcili un zīdainu. Tas ir īpaši ieteicams trausliem un bojātiem matiem no laika apstākļu vai tehnisku ārstēšanu.


SHAMPOO bieža mazgāšana
Šampūns bieža mazgāšana NEWLIFE.IT ir speciāli paredzētas biežai lietošanai un laikrakstā. Irmīkstinošs un mitrinātājs, un ir ideāls, lai novērstu atlikumu matu laka vai gēlu.
box. pudeles 300 ml


rekonstrukcija matiem maska ​​
Rekonstrukcija NEW LIFE.IT multivitamīnu maska ​​dziļi baro matus, padarot to ārstēt no pirmā pieteikuma mīksta un spēcīga, pilna vitalitātes un dabas skaistumu.
box. 500 ml pudele

Related

MARYSER - ALDO FORTE
MARYSER - ALDO FORTE
MARYSER - ALDO FORTE
NEWLIFE.IT PUTAS - ALDO FORTE
NEWLIFE.IT - ALDO FORTE
Aldo Marija franko Arianna - ALDO FORTE

X

privacy