INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


CAPILLARY PāRSTRUKTURēšANA LOSJONS - ar pantenolu
CAPILLARY PāRSTRUKTURēšANA LOSJONS - ar pantenolu - ALLWAVES - Apstrāde - matu kopšanas

Rate this product:


1 click

CAPILLARY PāRSTRUKTURēšANA LOSJONS - ar pantenolu
ALLWAVES - Apstrāde - matu kopšanas


discounts

LOZIONE CAPILLARE RISTRUTTURANTE - al pantenolo

funkcionālā princips placentas ekstrakts iedarbojas atdzīvināšanas pasākumus, kas palīdz stimulēt ādas tropismu. Par esošo līdzību ar ādu un audus kopumā,placenta ekstrakts veicina stimulēšana matu sīpola, un ir tendence atjaunot bioķīmisko līdzsvaru, pateicoties asociācijas pro - vitamīna B, nātres un kolagēna. Tas ļauj jums, lai sasniegtu labākos rezultātus, ārstējot matu trausls un vājš, ka viņi mēdz pauze viegli un rudenī, arī palīdz, lai padarītu tos elastīga un apjomīgi.

CAPILLARY atdzīvinot LOSJONS - žeņšeņs
Ar žeņšeņs sastāvā ir B vitamīni, C vitamīns, ēteriskās eļļas un aminoskābes, kas dod vispārēju darbības atdzīvināšanu. Tas irkosmētikas produkts, kas paredzēts, lai atjaunotu matu dabisko skaistumu un vitalitāti. Sakarā ar tās formulas, kas bagātināts ar aktīvām augu sastāvdaļām, piemēram, nātru, Capsicum un pantenolu, kas darbojas sinerģijā ar glikolskābe ekstraktu žeņšeņs, veic atsvaidzinošu un uzmundrinošu iedarbību uz matiem.

LOSJONS CAPILLARY nostiprināšana - pieniņš
Peru pieniņš iravots, gan vitamīnu, tostarp B1, B2, B6, ka brīvās aminoskābes, kas ir svarīgs elements, kas veido olbaltumvielas ķēdes ietverti matu šķiedras. Tas ir īpaši paredzēts, lai ārstētu matu vāji un trausli, jo tas palīdz atjaunot savu dabisko ķermeņa un skaistumu.
box : 10 ml flakons kastē 12 gab

Related

Mitrinošs kondicionieris UN DETANGLING - ALLWAVES
LINE ALLWAVES - ALLWAVES
LOSJONS FRIZZY - ALLWAVES

X

privacy