INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


Krāsas matiem un līgumiem - VARA SILICON
Krāsas matiem un līgumiem - VARA SILICON - BAREX - Apstrāde - matu kopšanas

Krāsas matiem un līgumiem - VARA SILICON
BAREX - Apstrāde - matu kopšanas


CAPELLI COLORATI E TRATTATI - SILICIO - RAME

silīcija un vara veicinātu no iekšienes dzīves un dinamiku krāsu, tajā pašā laikā aizsargājot to no ārējās agresijas.
Barex ir izstrādājusi vairākus preparātu numurs, pamatojoties uz novatorisku partnerību starp silīcija un vara, uzlabojot iedzimta spēja izturēt augstu temperatūru un absorbēt, ņemot vērā gan keratinizing un aizsardzības darbībuotru. Formula Silicum + vara uzlabo spilgtumu, krāsu, gan dabas un mākslīgo, maigi aizstāvot matus no karstuma.

SHAMPOO ANTI
Šampūns antigiallo uz Silīcija + vara. Aktīvās difosfora pentaoksīda saturu sinerģiju un mikroelementu vara (Cu), atjauno mirdzumu blāvi svītrām un atdzīvina pārdomas par pelnu blondīni vai sirmiem matiem. Tas neitralizē dažas dzeltenā par balto un pelēko matu, samazina pārmērīgu dzeltens vai vara matu gaismas blondīne, balināti vai iezīmēto matiem. Filtri ar U.V.

SHAMPOO SALVACOLORE
Formula Silicum + vara, ideāls krāsotiem matiem, balināti, jāārstē. Silanols aktīvi, kopā ar mikroelementa vara (Cu), atklāj spožumu un spīdumu krāsas, vienlaikus pasargājot to no izbalēšanas un pagarinot dinamiku refleksu. Antioksidantu iedarbība uz krāsu pievienojas aizsargājošu, atjaunojošo detangling un padaramatus mīkstāks.

BALZAMS SALVACOLORE
Formula Silicum + vara ideāls krāsotiem matiem, balināti un jāārstē. Silanols aktīvā sadarbībā ar mikroelementa vara (Cu), iedarbojas uz integritāti kutikulas ar stiprinātu darbības, kas palīdz aizsargāt virzuļa stieni. Mitrinošs aģentiem un skābu pH līmeni ar savu izlīdzināšanas ietekmi uz cuticular svariem, padaramatus viegli ķemmējamus, tur ilgi krāsu.
box : 350 ml dozators

SPRAY SALVACOLORE - pirms un pēc krāsošana
Kondicionieris bez skalošanas, lai dotu ķermeņa, apjomu un spīdumu jūsu matu krāsas un balināti. Silīcija funkcionāliem ar meadowfoam eļļu padara matus bez svēršanas to uz leju, vai svaidi tos spilgti. Izsmidzināt uz sausiem matiem pirms piemērot krāsu, tas palīdz kutikulu ievērot nodrošinātu labāku efektivitāti. Piemēro pēc iekrāsošanu veic ilgstošu mitrinošu darbību, kas padziļina krāsu.
box : nav gāzes aerosols pudele 125 ml

Related

AETO : BAMBOO NATURAL MATIEM - BAREX
HAIR Crespi - SILICON - magnija - BAREX
FINE HAIR - SILICON - ZINC - BAREX
JOC CARE - BAREX
JOC CARE : HAIR blaugznām - BAREX
JOC CARE : HAIR un nemierniekiem FRIZZY - BAREX
JOC CARE taukainiem matiem - BAREX
Jochem'S LOSJONS - BAREX
Silicum matu ārstēšana - BAREX
Silicum matu ārstēšana - BAREX

X

privacy