INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


KALMĀRS STILS
KALMĀRS STILS - CALMAR - Apstrāde - matu kopšanas

KALMĀRS STILS
CALMAR - Apstrāde - matu kopšanas


ŠAMPŪNS AR LINSĒKLU EĻĻU
Maigi attīra, ievērojot matu struktūru. Satur lielu daļu nepiesātināto taukskābju (linolskābe, linolēnskābe. pants) vitamīnu sastāvdaļas f. dod ķermeņa , apjoma un spīdēt ar matiem. Mēs iesakām izmantot kombinācijā ar CALMAR STILA krējums ar linsēklu eļļu.
iepakojums: 500 ml pudelē.

KRĒMU, LAI LINU SĒKLU EĻĻA
Kosmētikas attieksmi pret kombinētās darbības, kas satur lielu daļu nepiesātināto taukskābju (linolskābe, linolēnskābe. pants)
īpaši piemēroti pēc tehniskā apstrāde (pastāvīgā krāsvielu , balināšanas, ) vitamīna f. dod matu vitalitāti , apjoma un spīdēt.
iepakošana: 250 podi un 500 ml.

SADALĪT BEIDZAS ŠĶIDRUMA PILIENUS UZ LINU SĒKLU EĻĻA
Revitalizing vitamīna atvaļinājumu pārstrukturēšanas , lielu daļu nepiesātināto taukskābju (linolskābe, linolēnskābe. pants) f. vitamīnu sastāvdaļas satur dažus pilienus dod matu maigumu un vadāmību. Aizver sadalīt galiem.
iepakošanas: izsmidzinātājs pudeli no 50 ml.

AEROSOLS ŠĶIDRO KRISTĀLU LINU SĒKLU EĻĻA
Detangling volumizing pārstrukturēšanu ar vitamīniem B5 un F bez skalošanu. Uzlabo vadāmību , atstājot jūsu matu mīkstu un zīdainu. Padara hairstyling. Dod bez svēršanas to uz leju matu struktūra un apjoms. Satur stiegrojuma šķiedru kapilāru vielas (Vitamīns B5 vitamīna un vitamīns F). Ristabilizzante darbība sadalīt beidzas. Piemērots visu veidu matu , konkrēti uz frizzy matiem sabojātās ķīmisko apstrādi vai , aizsargā tos no elementiem.
iepakošana: 80 ml smidzināšanas pudeli.

Related

ARGANA LĪNIJA - CALMAR
LABSAJŪTAS LĪNIJA - CALMAR
LABSAJŪTAS LĪNIJA - CALMAR
KRĀSU PROTECTOR - CALMAR

X

privacy