INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


COLORDESIGN : HAIRDESIGN
COLORDESIGN : HAIRDESIGN - COLOR DESIGN - Apstrāde - matu kopšanas

COLORDESIGN : HAIRDESIGN
COLOR DESIGN - Apstrāde - matu kopšanas


RUDENS

ārstēšana line COLORDESIGN / HAIRDESIGN veido klāstu matu kosmētiku, rūpīgi formulēti ar izejvielām, izcilu kvalitāti, bagātināts ar keramīdā A2, lai novērstu, mazinātu un novērstu biežāk sastopamās nepilnības matiem. Katrs produkts ir maigi aromātiska un eleganti iepakotas :. Šampūni, kas ir mūsdienu matēts alumīniju PE konteineros, flakoni arelegantu ast uccio pārredzama, komplektā ar lateksa knupīti piemērošanas

p • RUDENS LINE palīdzot
Palīdzot šampūns ANTI
Ceramide A2 un Keratin
Efektīva un maiga produkts piemērots visiem matu tipiem. Precīza formula, bagāta ar aktīvajām vielām un maiga, tāpēc tas ir piemērots biežai lietošanai. Tās darbība vascularizing ir īpaši efektīvs, lai novērstu matu izkrišanu un palīdz normalizēt fizioloģisko līdzsvaru ādā un tādējādi atjaunot matus un galvas ādu.
pakete :. 300 ml pudele

• RUDENS ATTIEKSME palīdzot
Ceramide
Matu izkrišana var būt pagaidu vai hroniska. Pirmā lieta, kas galvenokārt saistīts ar vielmaiņas vai citas fiziskas problēmas, piemēram, pārmērīga izmantošana sukas, plāksnes, trieciens žāvētāji un ķimikālijas, bet otrajā gadījumā, tas ir galvenokārt iedzimtām problēmām, kas moka 50% vīriešu vidū. Adjuvantu terapiju ar keramīdā un izmantošana, pateicoties īpašībām, aktīvās sastāvdaļas un pārvadātāju reģenerēt, ārstēšanu atdzīvinot, seku mazināšana kritumu pārejoši un mīkstinošiem tiem hroniska slimība.
norādījums izmantot pēc tam, kad rūpīgi mazgāšanas matus ar šampūnu ANTI palīdzot COLORDESIGN, un noslaukiet ar mitru matu, izplatīt saturu vienā flakonā palīgvielas tieši uz ādas : veikt vieglu masāžu, atstāt uz dažām minūtēm un turpināt žāvēšanu.
pakete : 10 ml flakons iepakojumā 12 gab.

X

privacy