INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


AUTENTISKS
AUTENTISKS - DAVINES - Apstrāde - matu kopšanas

AUTENTISKS
DAVINES - Apstrāde - matu kopšanas


līniju, sejas, matu un ķermeņa, bez parabēnus, Silikoni, mākslīgie

Bioloģiskās Saflora eļļa ir formulēts ar bioloģiski virsmaktīvo vielu maisījumiem.

AUTENTISKS NECTAR MAZGĀŠANA
Maiga, šampūnu un matu un ķermeņa mitrinātājs: tās tekstūru naftas maigi attīra matu un ķermeņa. Atrodas 98 % no dabīgām sastāvdaļām, un bioloģisko Saflora eļļa ir antioksidants. Formula nav silikonus 'mākslīgu 'SLES' Paraben' sulfāti un tapa. Mati ir ķermeņa mīkstu un zīdainu ādu baro un gluda.
iepakojums: 280 un 900 ml pudelēs.

AUTENTISKS MITRINOŠS KONDICIONIERIS
Delikāts eļļas formulu, kas moisturizes un nosacījumiem matus un maigi baro ķermeni. Atrodas 98 % no dabīgām sastāvdaļām, un bioloģisko Saflora eļļa. Balzams nesatur parabenzi "Silikonus" mākslīgās krāsvielas un tapa. Ar bioloģisko saulespuķu eļļa, mīkstinot un antioksidantu rīcībai; Bioloģiskās Jojoba eļļas pulēšana "mīkstina un nomierina un organisko sezama eļļa ir bagāta ar olbaltumvielas un aminoskābes ar rīcību plumping. Ķermeņa ādas matu spīdīgu un zīdaini mīkstu "rezultāts" ir baro un gluds.
iepakojums: 150 līdz 900 ml pudelēs.

BAROJOŠS NAFTAS
Moisturizes matu padomi īpaši dehidrēts un maigi baro savu seju "décolleté un ķermeņa. Satur 100 % dabas sastāvdaļu un 30 % organisko Saflora eļļa. Eļļa satur bez mākslīgās krāsvielas silikonus un tapa. Ar bioloģisko Saflora eļļa spēcīgs antioksidants un ādas reģenerācijas un organisko saulespuķu eļļu ar mīksttapšanas un antioksidantu rīcību; Bioloģiskās Jojoba eļļas pulēšana "mīkstina un nomierina un organisko sezama eļļa ir bagāta ar olbaltumvielas un aminoskābes ar rīcību plumping. Ķermeņa ādas matu spīdīgu un zīdaini mīkstu "rezultāts" ir baro un gluds. Ļoti gari mati ir eļļa var tikt piemērota arī garumiem.
iepakojums: 140 ml pudele.

AUTENTISKS SVIESTA ATJAUNOJOŠĀS
Maiga formula, norādot, ka hidrāti un baro matus uz sejas un ķermeņa. Ir 98 % no dabīgām sastāvdaļām, un bioloģisko Saflora eļļa 2 %. Sviesta nesatur parabenzi "Silikonus" mākslīgās krāsvielas un tapa. Ar bioloģisko Saflora eļļa, spēcīgs antioksidants un ādas reģenerācija "spīdīgs" organisko Jojoba eļļa mīkstina un nomierina un organisko sezama eļļa ir bagāta ar olbaltumvielas un aminoskābes ar rīcību plumping.
lietošanas noteikumi: lietot sausu matu garumu un beidzas pirms mazgāšanas "atstājiet vismaz 5 minūtes vai pa nakti, ja mati prasa dziļu uztura.
iepakojums: 200 līdz 1 000 ml burkas.

Related

Alchemic - DAVINES
ārā - DAVINES
Nomierinošs - DAVINES
rosinošs - DAVINES
LOVE - cirtaini un frizzy mati - DAVINES
NATURALTECH - detoksikācijas - DAVINES
labklājību - DAVINES
BAROJOŠS - attīrošs - DAVINES
NATURALTECH - DAVINES
ĢIMENES MINŪTI - DAVINES
DABAS TECH: REPLUMPING - DAVINES
DABAS TECH: BAROŠANA - DAVINES
BŪTISKI, MATU KOPŠANA - DAVINES
BŪTISKI, MATU KOPŠANAS PRODUKTI UN VIDES ILGTSPĒJĪBU - DAVINES
DABAS TECH: ROSINOŠS - DAVINES
NATURALTECH: ATJAUNO - DAVINES
BŪTISKI, MATU KOPŠANA: MĪLESTĪBAS ČOKUROŠANĀS - DAVINES
ŠĶIDRUMA PAREIZRAKSTĪBAS - DAVINES

X

privacy