INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


PHYSIA KOMPLEKSA SISTĒMA
PHYSIA KOMPLEKSA SISTĒMA - DEMERAL - Apstrāde - matu kopšanas

PHYSIA KOMPLEKSA SISTĒMA
DEMERAL - Apstrāde - matu kopšanas


Dārgo ēteriskās eļļas uzliet skalpa ārstēšanas sistēma ar augstu profesionālo saturu. Tas ir piemērots kaujas un palēnināt visu veidu retināšanas vietā (akūtās) , darbojas preventīvas fāzē tur bija nosliece uz matu izkrišana: raksturīgu mehānismu darbības plūsmas un plūsmas kontrolē, darbība padara šo piemērots attieksmi pret zārka matu zudums problēmas, neatkarīgi no dzimuma, ar, ekstra, pret vīriešu tiem.

Alfa risinājums
Līdzekļi: Rajona tossinica-aktivizēšana mikrocirkulāciju decongestion aizsardzības un kapilāru sienas nostiprināšana. Plūsmu efekts: losjons, kuru mērķis ir uzlabot tirdzniecību starp folikulu un apkārtējo šķidrumi palīdz mobilā atkritumu izvešanas un uzlabo uzturvielu matricas folikulu apgādi. Satur ēterisko eļļu ar detoksikācijas (citronu un eikaliptu) lai veicinātu skalpa decongestion stimulēšana (čili un kanēļa), lai atbalstītu uztura apmaiņu starp šūnām un audiem ir nomierinošas un aizsardzības vielu pilnveidot un racionalizēt kuģu iespējas. Bez konservantiem.
iepakojumā: 30 ml stikla pudelē. ù

ŠAMPŪNS INTERPHASE
Līdzekļi: Maiga tīrīšana (SLS vai SLES)-baro un atvieglo skalpu attīrīšanas matu ķemme. Maiga formula ir agresīva virsmaktīvo vielu brīva un cienīta fizioloģisko pH skalpa. Barojošs efekts, kas nodrošina piena proteīns padara kātiem, mīksti un viegli ķemmēt. Izmantojot piparmētru ēteriskā eļļa ir pazīstama ar tās stimulējot un efektīvu tējas koka eļļa ir ideāls tīrīšanas attīrīšanas specifikācija ir gadījumos, kad pārmērīgs matu izkrišana.
iepakojums: 100ml pudele ar aplikatora sprauslu.

OMEGA RISINĀJUMS
Specifiski: stiprināt jūsu kapilāru sienām attīrīšanas un atsvaidzinošu-5-alfa-reduktāzes modulāciju. Notece efekts: losjons tonizējoša iedarbība , pēc šampūna regulē apgrozībā un turot to efektīvu rajona gatavs izpildīt uztura prasības matu folikuliem.
iepakojumā: 30 ml stikla pudelē.

Related

PHYSIA Ēteriskās eļļas - DEMERAL
PHYSIA NOVA AGE - DEMERAL
PHYSIA mimik - DEMERAL
PHYSIA OE-ANTI-DANDRUFF LĪNIJA - DEMERAL
PHYSIA OE-DETOX TIEŠSAISTĒ - DEMERAL
PHYSIA OE ENERĢIJA LĪNIJA - DEMERAL
PHYSIA OE NOMIERINOŠAS LĪNIJA - DEMERAL
PHYSIA OE NORMALIZĒŠANU LĪNIJA - DEMERAL
KYNETIK ENJOIL BAROJOT ELIKSĪRS - DEMERAL

X

privacy