INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


ÈQUILUX
ÈQUILUX - ELEGY - Apstrāde - matu kopšanas

ÈQUILUX
ELEGY - Apstrāde - matu kopšanas


ar augstu koncentrāciju botānisko ekstraktu

ÈQUILUX satur augstākā koncentrācija, botānisko ekstraktu, kas Elegy jebkad ieņemts. Viņš vienmēr gribēja, lai saņemtulielāko daļu no produktiem, un tikai pēc dziļas izpētes bija iespējams, lai tiešām izmantotu bagātīgi dabas ekstraktiem tik daudz, lai noteiktu greznību.

PRIME
Tā irfito - kompozīta dziļai tīrīšanai un virsmas dermā. Maksimizēt iznākumu ārstēšanu pēc darbības aktivizēšana dziļu šampūns un ārstēšanu. Īpaši piemēroti klātbūtnē seboreja, hiperhidroze, blaugznas un rudenī.
lietošanas instrukcijas. piemēro no 5 līdz 10 ml uz dermā, izplatīt vienmērīgi un masāžas ādu labi, pagaidiet PRIME darbojas vismaz 3 minūtes, un pēc tam turpināt ar vēlamo ārstēšanas
pakete :. 150 ml stikla

TEA ENERGY
polyvalent reģenerēt, attīrīšana
Visiem matu tipiem, piemērots ikdienas lietošanai. Tas palīdz attīrīt matus un galvas ādu piemaisījumu, uzlabojot spilgtumu un apjomu, piešķirot svaigumu un enerģiju uz skalpa. Veidota ar augstu koncentrāciju botānisko ekstraktu tējas koka eļļa, jojobas eļļa, alvejas un piparmētru.
lietošanas instrukcijas : Uzklājiet nelielu daudzumu, palielinās tā kā nepieciešams. Masāža maigi, atstāj divas minūtes un noskalot. Atkārtojiet procesu.
pakete : pudeles ar 50, 250, 1000 ml un eko - Pack of 5 L.

Wash lēni
Maiga, attīroša, nomierinošas, attīrīšana
Piemērota jutīgai ādai un savu bērnu. Piemērots ikdienas lietošanai, tas palīdz attīrīt matus un galvas ādu piemaisījumu, uzlabojot spilgtumu un dabiskumu. Respect skalpa atjaunošanās optimālā stāvoklī par dabisko matu augšanu. Produkts ar augstu koncentrāciju botānisko ekstraktu piena proteīnu un Aloe Barbadensins.
lietošanas instrukcijas : Lietot nelielu daudzumu produkta, masāža maigi, atstāj uz divām minūtēm un tad noskalo. Atkārtot.
pakete : pudeles ar 50, 250, 1000 ml un eko - Pack of 5 L.

melleņu - UP
ar melleņu ekstrakts, hidrolizēts kolagēns un alvejas barbadensins
Piemērota jutīgai ādai, piemēram, ka bērniem, piemērots ikdienas lietošanai, ieguldījumu, kopā ar citiem produktiem līniju, iegūstot Apjomu efektu un reģenerēt rūpīgi attīra galvas ādu bez uzbrūk to.
lietošanas instrukcijas : Lietot nelielu daudzumu produkta, masāža maigi, atstāj uz divām minūtēm un tad noskalo. Atkārtot.
pakete : pudeles ar 50, 250, 1000 ml un eko - Pack of 5 L.

SILK THERAPY
polyvalent, kondicionēšana, aizsargājoši
Pierādīts, lai dotu apjomu, spīdumu un ķermeni. Augsta aizsardzība pret UV stariem, matu žāvētājs un plāksnēm.
Piemērots ikdienas lietošanai, norādīja stiprinātu vāju matu dēļ darbības oksidantu smogu. Labs visiem matu tipiem, tās prasība ir balstīta uz augstas koncentrācijas botānisko ekstraktu un zīda proteīniem papildus KRC (Sūdzības Keratīna Complex).
norādījums lietot : Uzklājiet vienmērīgi caur jūsu matiem, kā nepieciešams izsmidzināšanas. Kurkāts izrādīt lielāku izpratni ieteicams ķemmēt un aerosola vairākas reizes. Nav izskalot. Tad doties uz turpmāko pakalpojumu vai laukumā ar atbilstīgiem dizaina produktus.
pakete : aerosols pudeles ar 50 un 125 ml, eko -Pack of 5 L.

klusi
Klusi CONDITIONER irintensīva ārstēšana mitrināšanu un līdzsvarošanas obligāciju, kas to veido. Botānisko ekstraktu bagāto daudzveidību un uzlabota ar KRC (Sūdzības Keratin Complex), ir paredzēts, lai uzlabotu kaļamība un spīdumu matiem.
instrukcijas, lai izmantotu : uzklāt vienmērīgi visā garumā, abounding kurklātbūtne porainība ir lielāka. Slēdža ātrums var būt no 5 līdz 15 minūtēm, atkarībā no intensitātes patīkamu rezultātu.
pakete : pudeles ar 50, 250, 1000 ml un eko - Pack of 5 L.

X

privacy