INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


BŪTISKI
BŪTISKI - EUGENE PERMA - Apstrāde - matu kopšanas

BŪTISKI
EUGENE PERMA - Apstrāde - matu kopšanas


Pētnieki Eugene pastā ir noteikti dažādi avoti, mati nelīdzsvarotību un izstrādāt pielāgotus skaistumkopšanas rituāli , reaģēt uz jebkura veida īpašajām vajadzībām. Ar ESSENTIEL Eugene pastā Professionnel
pētījumu rīcībā mati vitalitāti un piedāvā precīzijas apstrādi ar jaunu aktīvo vielu.
Priekšrocības: katram produktam ir iecerēts kā , pirmā presēšana, lai saņemtu ārstēšanu, kas iekļūst dziļi matiem vai šķiedru skalpa izdala aktīvā sastāvdaļa rīcības , nodarbojas ar konkrētu jautājumu dziļums un dot pilnu apziņu labklājību. Dermatologically pārbauda visus produktus.
ESSENTIEL ārstēšanu piedāvā katram vajadzīgs, galvas ādas un matu līnija , katrs ar citu galveno tehnoloģiju un dažādu atsauču krāsa. Tas pieder pie matu norādot NUTRIGENESSE klāstu gaismjutīgs un Ultra-gaismjutīgs.

NUTRIGENESSE SHAMPOO
sausa un gaismjutīgs mati ESSENTIEL labākais pārdevējs

Ceramidik komplekss , Mimetic ceramides balstītas, atjauno lipīdu līdzsvaru matu ar būtiskiem lipīdu pareizu piegādes. Lipīdu konkrētu šķiedru bojājumu remontu , novērst matu salaužamām un sadalīt galiem rašanos. Matu kopā visā savas jaunības. Perfekti atpestījām ir atdzimis un vairs nav skārusi , sausu, epizodes. Šampūns baro un pārstrukturē matu šķiedras ir pateicoties izlīdzināšanas ietekmi uz manikīra par l, azione Ceramidik komplekss.
Meklēšanas rezultāti: plūsmas spēlē un pārstrukturē šķiedra. Palīdz atritināt matus. Dod maigumu un spilgtumu.
iepakošanas: flacon 250 un 1000 ml.

APSTRĀDES eļļas ķermeņa un matu
misa haves ESSENTIEL

Eļļas ĀRSTĒŠANU ir reāls moments baudu atdot matiem un visu ķermeni. Ir grezns rituāls, kas atjauno matu spīdumu un ekstremāli maigumu. Eļļa ir ārkārtas īpašības. Eļļainu tekstūru atklāj visiem matu skaistumu un baro viņu dziļi šķiedrvielu.
Meklēšanas rezultāti: tūlīt iesūcas matus. Nostiprina un revitalizes. Baro, dziļums.
iepakojums: 100ml pudele.

X

privacy