INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


POSMS ESSENTIAL detoksikācijas
POSMS ESSENTIAL detoksikācijas - FAIPA - Apstrāde - matu kopšanas

POSMS ESSENTIAL detoksikācijas
FAIPA - Apstrāde - matu kopšanas


ēteriskās eļļas

detoksikācijas

line veidots, lai palīdzētu jūsu matus un galvas ādu, lai novērstu toksisko atkritumu, kas rodas no ārējiem līdzekļiem, kas nosprostot matus katru dienu. Ganšampūns krēms ir bagāti ar ēteriskajām eļļām piparmētras un ciedra, lai attīrītu un aizsargā matus un galvas ādu, piešķirot aizsardzību, spīdumu un maigumu. Eļļas, sinerģijā ar katjonu proteīniem, kas iegūti no koka brīnumi Dienvidamerikas Moringa oleifera, kas atrodas procentos no 2 %, sniedz pilnīgu aizsardzību pret piesārņojumu, UV stariem un atmosfēras iedarbību, tādējādi padarot unmatu veselīgu, spēcīgu un droša. Testi, kas veikti no apstrādātās matus ar šampūnu, kas satur ekstraktu Moringa oleifera parādīja, ka, salīdzinot ar apstrādāto matus ar šampūnu kopīgiem ķemmēšanas pieaug par 34 %, tad piesārņojuma daļiņas, kas pielīp pie matu samazinājās par 38% palielina aizsardzību pret UV par 64 %.

PIRMAPSTRĀDE losjons ADVANCE
Līdzsvarošanas pH epidermas pierādīts, lai attīrītu galvas ādu un matus. Noņemt lieko atkritumu un pārmērīgu zvīņošanās. Īpaši bagāti ar ēteriskajām eļļām, arginīna un glikolskābi. Ir nomierinošas un detoksikācijas. Izmantot pirms ārstēšanas.
box. nav gāzes aerosola pudele 250 ml

HAIR SHAMPOO - detoksikācijas
Formulēta ar dabas tīrīšanas un nav agresīvs no cukura, kas bagāta ar ēteriskām eļļām un katjonu olbaltumvielu.
kaste. 250 ml pudele

matu krēms - detoksikācijas
Īpaši izstrādāts, lai uzlabotu efektu šampūnu. Ar piparmētru un ciedru eļļas, kombinācijā ar katjonu olbaltumvielu, nespēj pilnībā aizsargāt matus no ārējiem līdzekļiem, piemēram, piesārņojuma un UV stariem. Turklāt,īpaši formula krēma ļauj eļļas efektīvāk iekļūt, padarot matus aizsargāto tajā pašā laikā un atkal elastīgu, spīdīgi un viegli ķemmējami.
kaste. 175 ml tube

Related

CITY LIFE mitrinātu - FAIPA
POSMS ESSENTIAL HAIR - GYM - FAIPA
SAFE PROFESSIONAL POST KRĀSA - FAIPA

X

privacy