INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


SAFE PROFESSIONAL POST KRĀSA
SAFE PROFESSIONAL POST KRĀSA - FAIPA - Apstrāde - matu kopšanas

SAFE PROFESSIONAL POST KRĀSA
FAIPA - Apstrāde - matu kopšanas


ārstēšanas turpinājums klientam

produktu klāstu, kas ļaujpatērētājiem turpināt salons ārstēšanu mājās. Formulējums ietverizmantot šķidro kristālu un linu sēklas, lai varētu atgriezties matiem pakļautas apstrādei, piemēram, krāsošana, balināšana, pastāvīga un izņemšanai, labajā pakāpi idratazione.Indicata arī tiem, kas, ņemot dabisko matu, viņa vajadzības tīrīt tos ļoti viegli katru dienu, un arī tiem, kas praksē ūdens sporta veidiem.

HAIR SHAMPOO - ar šķidro kristālu un linu sēklām
Ideāli piemērots tīrīšanai matiem ļoti viegli pat katru dienu. Compensagli žāvēšanas efektu dēļ krāsošana, perms un balināšanu, izmantošanu sukas, fēni un iztaisnotājiem. Atgriež jaunu vitalitāti, ķermeņa un spīdumu.
box : pudeles ar 300 un 1000 ml

matu krēms - ar šķidro kristālu un linu sēklām
Tas irlielisks papildinājums mitrinošs šampūns DROŠU PROFESSIONAL.Particolarmente piemērots vāju matiem, kas ir veikta jebkādu ķīmisko apstrādi, un uzsvēra, no matu žāvētāji, karstā plāksnes, otas. Aizsargā un stiprina dabisko mitruma no matu šķiedras. Dod jaunu mirdzumu, elastību un vadāmību.
box : caurules 250 un 1000 ml

šķidrie kristāli - linu sēklas
Tas ir koncentrēts šķidrums specifiskai ārstēšanai sausu matu, bojātas ar split galiem. Aizsargā no kaitīgu sukas, matu žāvētājs, šķīvji. Piemērots tiem, kas praksē ūdens sporta veidiem. Viņš stingri iesaka izmantot kā aizsargs, lai sāls un hlora. Tas nav taukains.
pakete : gāze spray pudele 100 ml

Related

CITY LIFE mitrinātu - FAIPA
POSMS ESSENTIAL HAIR - GYM - FAIPA
POSMS ESSENTIAL detoksikācijas - FAIPA

X

privacy