INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


SĪPOLA DZĪVES
SĪPOLA DZĪVES - GARAGNANI - Apstrāde - matu kopšanas

SĪPOLA DZĪVES
GARAGNANI - Apstrāde - matu kopšanas


palīdz novērst matu izkrišana ārstēšana intensīvi kopā ar augu ekstraktiem
Uzņēmumam ir kosmētikas pētniecības Philip Mārtiņa pieredzi kā ražotājs profesionālo matu kosmētiku, kopš 1959. Kopš 1996. gada ir iesaistīti arī īpašas apstrādes kosmētikas un parfimērijas ražošanā.
Laboratorija, kas specializējas: īpašas kopšanas matu kopšanas līdzekļos, profesionālā sektora; profesionāla kosmētika produktu higiēnu un ārstēšanai uz sejas un ķermeņa; pielāgotu smaržas-esences garšu un kombinācijas ēteriskās eļļas.
Notiekošo pētniecību un attīstību jauninājumu īpašo preparāti savu zīmolu, kas pieprasa klienta privātām marķējumā. Īpaša uzmanība jāpievērš vides aizsardzībā ir dodot priekšroku dabiskas vielas un augi un likvidēšanu eksperimentus ar dzīvniekiem. Pakalpojumu kvalitātes garantē klientiem tiek veikta pilnīgā drošībā un tradīcijām. Precīzu pakalpojumu un augsto profesionalitāti, paliek labākās garantijas gala patērētājam.

KAPILĀRA VANNAS ŠAMPŪNS KONCENTRĀTS
-KAPILĀRO KOMPLEKSS KONCENTRĒTU LOSJONS

FALL koncentrēta izrādījās, lai izvēlētos izpētes ietvaros dabas kompleksu. Sastāvs ir ļoti koncentrēti un ekstrahē un bagātina vienīgi augu izcelsmes vielas specifikācijas "darīt ŠAMPŪNS un LOSJONS VITĀLI spuldzes, spuldzes, VITĀLI ārstēšanas AMPULAS ar īpaši aktīva un stimulējot vērā" vērsta tikai anomālijas lasījumos aprūpes matu sīpola, un jo īpaši novērst matu izkrišana. Ievērojama nozīme ir barojošs, kas spēlē matu saknēm.
iepakojums: -šampūns 250 ml pudelē;
-losjonu 6 ml pudelītē 13 kastes gab.

Related

KERA terapija: intensīva ārstēšana - GARAGNANI
PĒDĒJĀ COLOR - GARAGNANI
KERA TERAPIJA: INTENSĪVA ĀRSTĒŠANA - GARAGNANI

X

privacy